Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek "ciki" ha mindig...

Szerintetek "ciki" ha mindig az apja altatja este a gyereket?

Figyelt kérdés

Amiatt született meg a kérdés mert nálunk születése óta 90%ban apáé az esti altatás. Most 2,5 éves a lányom, eleve nagy az "apa szerelem" nálunk. Néha van hogy én altatom.


Amiatt alakult így mert az apjának mindig is nagyobb türelme volt az esti altatás alatt, én addigra általában már ki voltam purcanva és az apja mindig szívesen csinálta/csinálja így nálunk ez így alakult.


Napközben mindig más hogy ki miben vesz részt, fürdeni pl 90%ban én szoktam a lányunkat.


Azért kérdeztem mert egy ismerőssel szóba került ez a téma és igen csúnyán nézett mikor ezt elmeséltem neki, mintha valami ufo lennék vagy nem is tudom. Ez tényleg ennyire nem szokványos dolog? Vagy ennyire gáz lenne?


ápr. 17. 20:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha megvan a "munkamegosztás", és mindkét szülő egyformán kiveszi a részét a gyereknevelésből. Kicsit röhejes, de férjemnek pl a lazmeres a vesszoparipaja, mert fiunk van, és "férfiember S*ggebe nem dugunk semmit", öcsém mondom ő egy csecsemő, ne már..😅😅😅 na mindegy, erre azt mondta, hogyha egyedül lenne vele, nyilván megcsinálná ezt is, mert muszáj lenne, de így inkább én merem neki :D
ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mindig apa altatta. Sokkal hamarabb elaludt vele a gyerek(kb 5 perc alatt) mint velem. Én addig elpakolásztam vagy elmosogattam. Sose fordúlt meg a fejemben, hogy ez baj lenne.
ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Nálunk is így van. A férjem sokáig dolgozott az esti fürdetés altatás részre ért haza. Van mikor arra sem. Az altatás ezért volt az övé szeretett volna a babával lenni. Munkakört váltott, hogy többet legyen velünk, de az altatás megmaradt az övé.
ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk születése óta a férjem fürdeti a lányunkat, 90%-ban Ő olvassa az esti mesét,de velem alszik csak el. Szerintem nem gáz, hogy megosztjuk a feladatokat.
ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez cuki. Nem ciki:)
ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!