Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam? Hogyan...

Hogyan altassam? Hogyan szoktassam le a ciciről alvásról? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Fiam 10 hónapos és csak cicin hajlandó elaludni este(utána teszem be a kiságyba), és visszaaludni is éjjel. Nappal eddig hol cicin, hol a hintájába aludt el(adamo jellegű). Mostanság megint csak cicin.

Szeretnék olyan ötleteket, melyek beváltak. Kiságyba hiába teszem be, azonnal feláll és sír, bármennyire álmos is. Próbáltam sírni hagyni, de 15 perc után ugyan azzal az intenzitással sírt, így kivettem. Nem tudom hogyan csináljam. Nem cumizik, nem szopja az ujját. Igazi cicifüggő.

Azoknak kérem a segítségét, akik hasonló cipőben járnak/tak és sikerült ezt a helyzetet megoldani.

Előre is köszönöm



2012. aug. 19. 15:13
1 2
 11/14 alaszka ***** válasza:
Miért lettünk lepontozva????????????
2012. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne lepődj meg ezen!

Tegnap válaszoltam pár kérdésre ott is le lettem pontozva, pedig csak olyan kérdés volt az egyik ahol az volt a kérdés hogy terhesség alatt milyen ruhát hordasz.

Én azért annyira nem unatkozok hogy még evvel az idióta pontozással foglalkozzak.

Biztos aki lepontozott minket jobb tanácsa lett volna, csak azt nem értem akkor miért nem írja le!:)

2012. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztam le, remélem ezt tudjátok :)

Nem minden éjjel kel sokszor, ma pl 3 óránként kelt, plusz egyszer a 3 óra felébe is :S


Dokinál voltunk,mert nem akart enni és kiderült hogy vérszegény, de arra már 2 hete szedjük a cseppeket és az étvágya is megjött.Szóval nem tudom :S

Most lehet megint front, vagy nem tudom ...

2012. aug. 20. 15:03
 14/14 anonim válasza:

Lányok, nekem is ugyanez a problémám. A kislányom 17 hónapos, és az elalvás csakis cicivel megy, legyen nappal vagy éjszaka. Éjszaka ő is kb. 2-3-szor felébred, mellettem alszik, cicil és visszaalszik.

Az éjszakai még belefér egy darabig, de a nappaliról sürgősen le kellene szoktatnom, mert 2 hét múlva bölcsödébe megy. Ott nem lesz cici, hogy fog ott aludni?

Egy pár napja próbálkozok, azt olvastam, hogy félálomban el kell tőle venni a cicit, akkor sír, éjszaka kb. 2 órán keresztül ezt játszottuk, szinte a végkimerülésig, aztán mégiscsak azon aludt el. Ja, és mondanom sem kell, a párom 6-kor kel, mert dolgoznia kell menni. Szóval nem egyszerű. De lehet a bölcsi majd megoldja ezt a helyzetet? Nem tudom... Majd kiderül.

2013. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!