Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam rá a 4 hónapos...

Hogy szoktassam rá a 4 hónapos babámat, hogy egyedül aludjon el?

Figyelt kérdés
Délelőtt 2* alszik 1-1 órát délután pedig egyszer 2,5 órát utánnal pedig sokszor evés közben alszik el. Hogy vegyem rá, hogy akár délután akár este leteszem az ágyába és elaludjon magától? Segítsetek! Köszi! :)

2013. márc. 3. 16:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én is megtanítottam cumizni a lányomat, az altatás miatt.tobbszor kikopte nekem is a cumit, tobbszor probálkoztam, tartottam picit a szájában. más nekik, mint a szopi, más mint az etetocumi, amibol jon is valami, szerintem megszoktathato, csak eloszor nem tudja, mit kezdjen vele:)

csak elalváshoz használjuk, máskor el sem veszi.

használunk még textilpelust is, mert mindig matatnia kell a kis kezével. ugyanezek váltak be a fiamnál is, mikor elég nagy volt, elvettem a cumit, de az alvosplédje ovis koráig használatban volt:)

2013. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
tanácsot nem tudok adni de egyik barátnömnem az jött be ha textilpelussal letakarta a fejecskéjét mikor elaludt akkor le vette de 10 perc sem kelett és aludt a gyerek.
2013. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a tapasztalatomat tudom elmondani, talán nálatok is bejöhet. az én fiam mostanában kezdte el magától, hogy bekajál és ha végez, szopja az ujját, illetve tömi az arcába a nyuszis morzsikendőt és így elaltatja magát. eddig mindig cicin aludt el, most meg vhogy átállt erre...ezelőtt azt csináltam csak, hogy mikor már jól lakott, de még nem teljesen zuhant be, de már "nem volt itt",akkor átemeltem az ágyunkhoz rögzített ágyába. ha megébredt, újra magamhoz öleltem, adtam még cicit, aztán, ha ellazult, akkor vissza az ágyikójába és általában max 1 kivevés után már elaludt. nem tudom minek a hatására kezdte el most ezt az ujjszopis rongyikendős elalvást. magától alakult így a helyzet. jövőhéten lesz amúgy 5 hós.
2013. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!