Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miben kell altatni újszülött...

Miben kell altatni újszülött nyári babát?

Figyelt kérdés

Első babámat várom júliusra és kicsit tanácstalan vagyok, hogy a kiságyba mi kerüljön, miben altassam majd.

Rövidujjú body + textilpelenka, vagy hálózsákban, vagy pólyában, vagy pléddel takarjam be, vagy kistakaróval (abból is milyen méret kell: 100x135/100x145/90x140/90x130/70x90)?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)



2013. márc. 5. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Még nagyon messze van a július!
2013. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom májusi volt és teljesen időtől függ! Volt,hogy hosszú bady vagy rövid meg egy tipegő! + kis vékonyabb takaró!

De volt,hogy csak rövid újjú bady + rövid naci! Na meg erre kis vékony takaró!

2013. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Júli 5.-én szültem tavaly.43 fok volt.egy sima rövid ujjú body volt rajta,betakartam vékony horgolt takaróval,amibe nem izzadt be.már nem is emlékszem a szobába hány fok volt,légkondit néha bekapcsoltam alvás előtt.később leálltam a takaróval,vékony hálózsákba tettem,mert annyira "vándorolt"éjszaka,hogy néha a takaró alól szedtem ki.
2013. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az én kisfiam tavaly júniusban született.

nnna, esténként 30 fok volt a szobában, úgyhogy volt olyan, hogy ruha nélkül, pelenkában + tetrapelus a derekán

de legtöbbször rövidujjú body + tetrapelus/takaróhuzat, a derekán duplán hajtva, esetleg kiszokniban altattam.

éjszakára se öltöztesd túl. akkor fázik, ha hideg a lábacskája.

igazi kis örökmozgó, de éjszaka aludt mint a kő, nem rugta le magáról a takarót.

egyébként meg félóránként fogsz felébredni, hogy megnézd :)))))

boldog babavárást!

2013. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 8. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!