Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Altatás egy rémálom. Akinél...

Altatás egy rémálom. Akinél volt hasonló, hogyan oldódott meg?

Figyelt kérdés

Nem első gyerekem, nem is második, mégsem tudok zöld ágra vergődni. Csak cicin aludt el amíg pici volt, és ez nem is volt baj, a többiekkel is így volt kezdetben, de aztán ahogy nagyobbak lettek, elég volt betenni őket az ágyba és némi ébrenlét után elaludtak. (Igaz, ők cumival)

A picinek nem kell cumi se semmi más, viszont szopira egyre többször nem alszik be, vagy háti hordozóban, vagy el kell vinni sétálni (este is!). Ha berakom az ágyába üvölt. Ezt már a többi gyerek miatt sem tehetem meg. Nincs ötletünk, férjem még tudja karban tartani, de már ő sem bírja jól a súlya miatt, meg erre végképp nem akarjuk rászoktatni.


Arra lennék kíváncsi, hogy akinél hasonló volt, azoknál mi segített, és mennyi idős korában.

(Olyat légyszi ne írjatok, hogy máshogy kellett volna, mert lehet hogy igaz, de az most nem segít)


És sírni hagyni NEM szeretném!



2013. máj. 7. 16:10
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Azóta mi a helyzet? Megoldódott?

2013. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm kérdésed, igen, azóta megoldódott. Rászokott a cumisüvegre, ennek segítségével elalszik "egyedül", vagyis nélkülünk, majdnem mindig, olyan előfordul néha, hogy ha nagyon ki van akadva valamitől, akkor magamra teszem, úgy ülök vele a kanapéra, rajtam elalszik, és ha alszik, le tudom tenni az ágyába is.

Most azon gondolkozunk, hogy cumira próbálunk váltani, ha sikerül majd.

De volt 4 kemény hónap, amikor tényleg csak kézben vagy babakocsiban ment.

Egyébként akkor szoktunk át lassan, amikor a babakocsiból vagy a hordozóból át akartuk tenni az ágyába, de nem sikerült, mert felébredt már.

2013. dec. 1. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!