Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért ébred minden alvásából...

Miért ébred minden alvásából magából kikelve üvöltve?

Figyelt kérdés
Viszonylag jó alvó babám (11 hós) bármikor ébred, reggel, vgy a nappali alvásokból, "üvölt, mint a sakál", amíg be nem érek. Nem ringatom, egyedül alszik el, csendesen, békésen, de az ébredések borzalmasak. Kinövik ezt?
2014. febr. 19. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
a kislány akire vigyázom 2,5 évesen nötte ki...az anyuka azt mondta mind a 3 gyereke ilyen volt.. ö is egyedül alszik, nem ringattuk sose, mikor felkelt, mint akit nyuztak. egyszercsak abbahagyta. :)
2014. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az enyémek is ilyenek voltak..

megpróbáltam a lehető legnyugodtabban és a legmosolygóssabban bemenni hozzá amikor felkelt-de semmi nem használt. nekem még akkor is üvöltött amikor kivettem. ezt még 5 percig csinálta aztán megnyugodott. párhónap alatt kinőtte

2014. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az én gyermekem is ilyen volt amíg be nem értem ordított mint a sakál.. még így is fordult már elő hogy ha nem voltam ott akkor sírt épp hogy kinyitotta már a szemét...

mi meg jövő hóban leszünk 2 évesek úgyhogy majd csak elhagyja :))

2014. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat az off-ért, de ez mikortól kezdődött?
2014. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lényegében újszülöttként is sírva kelt. Sosem volt az h nyöszörgött vagy csak matatott volna, hátmég h vígan gőgicsél. De mostanában már tud igen elkeseredetten sírni, és ébredéskor "adja elő" a legdurvább formáját.
2014. febr. 21. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!