Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Létezik olyan nyugtató/altató...

Létezik olyan nyugtató/altató szer 15 hónapos babáknak, ami nem kártékony az egészségére, valami természetes anyag, de hatásos? Hosszú buszutazáshoz kellene!

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 10:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Hat ha 24 ora busszal, akkor nem létezik, hogy nincs repülő a közelben. Onnan meg max par ora a busz, az könnyebb. Vonattal azert lenne jobb, mert ott setalnazsz vele kicsit.
2014. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

A mi fiunk folyton émelygett, hányt, rosszul volt a kocsiban. Dedalont adtunk neki ellene, attól jobb volt. Viszont általában bealudt tőle.

Nagyobb is volt, nem is csak lekötni akartam, de nálunk bevált. Szerencsére már kinőtte, vagy megszokta.


Szerintem intézzétek úgy, hogy alvás időbe menjetek, vagy keltsd fel reggeé hamarabb, hogy álmos legyen.

Készülj mesekönyvvel, esetleg hordozható dvd lejátszóval, telefonra letöltött mesékkel.

2014. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
9%

Miért nem tudod otthon hagyni? A beteg rokon nem fertőző?


Amúgy hülyeség ellen sincs orvosság...

2014. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

"Szerintem intézzétek úgy, hogy alvás időbe menjetek, vagy keltsd fel reggeé hamarabb, hogy álmos legyen. "


24 órás útra mennek....

2014. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem lenne rá nagyon nyomós okom, én biztos nem vinnék egy 15 hónapos gyereket 24 órás buszútra. Nem kötekedés, csak kíváncsiság: hova mentek és milyen céllal? Biztos, hogy olyan nagyon fontos ez az út?
2014. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
83%
Huh, 13..... A "nagyon sulyos beteg" kifejezésrol nekem nem egy fertőző beteg, hanem mondjuk egy utolso stádiumban levő rákos jut eszembe.... Nyilván nem szórakozásból vinné a gyereket. Lehulyezni meg marhara nem kellene. Gondolom nem a huszonötödik nagyneni miatt teszi ki ilyennek a gyereket, hanem közeli rokon miatt. Gondolom te is mennél, ha pl az edesanyad haldokolna.....
2014. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
10%
én is elmennék. De: nem tenném ki az egész buszt annak, hogy a gyerekem hogy viseli az 1 NAPOS utat és nem tenném ki a gyerekem egy 24 órás útnak busszal. És egész biztosan nem a benyugtatózást választanám.
2014. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%
Ez nagyon rossz ötlet. A 24 órás buszút egy ilyen picivel is és a benyugtatózás is. Próbálj kitalálni valami megoldást (mondjuk, ha a Te rokonod beteg, menj csak Te és a gyerek maradjon az apjával otthon vagy fordítva), de ne tedd ki ennek sem a gyerekedet sem a többi utast.
2014. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Miértelme volt lepontozni? lányom 4 éves nagy lány,kicsi 1 éves.Nagyon nem bírja az autózást.. Esetleg citromfű? Egyébként én is inkább vonattal mennék, vagy repcsivel.Ha nincs akkor inkább saját kocsival.Ha megoldható természetesen. Nem is tudom hova kell 24 óra buszozás. Németországba mentünk kiskoromba,Kölnbe eljutottunk 14 óra alatt.(1400km)
2014. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog,de 2 éve én is ebben a cipőben vagyok,ugyanis 2 éves a lányom..a 2 nagyobbal semmi gond nem volt bárhová vihettük őket,aludtak,nézelődtek,úgyhogy meg lehet érteni azokat is,akik nem tudják milyen egy olyan gyerekkel,aki nem bírja az utazást..de a kicsivel mióta megszületett 10 perc kocsiút is rémálom!!azt hittük idővel jobb lesz,mindent megpróbáltunk,de semmi,tavaly a Balcsira mentünk 5 óra alatt,de nem kívánom senkinek azt a szenvedést,amit levágott a gyerek,akkor volt pont 15 hónapos...24 órás út???!!!!!soha,semmi pénzért,kell,hogy legyen más megoldás,különben mindenki szenvedni fog,de főleg a kicsi..(persze,én is azt kívántam,h bárcsak átaludná az 5 órás utat,de fél órát sem aludt...)
2014. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!