Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Létezik olyan nyugtató/altató...

Létezik olyan nyugtató/altató szer 15 hónapos babáknak, ami nem kártékony az egészségére, valami természetes anyag, de hatásos? Hosszú buszutazáshoz kellene!

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 10:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Azzal tudok egyetérteni aki akik azt írták muszáj menned? Ha a te rokonod beteg menjél csak te, ha apukáé menjen csak ő. 24ora tényleg rengeteg, (hol van egyáltalán ez a hely?!) csak nagyon nyomós indokkal mennék..max.anyukám miatt. Én egyszer Horváto-ba vittem ennyi idősen,este indultunk, igy egy pár orat elvolt aztán aludt..hajnal 2-3kor érkeztünk, folytattuk az alvást mindannyian, másnap mindenki frissen,fiatalosan kelt. Nekem az éjszakai autozas jelentett tehát megoldást,de az is "csak"8 ora volt...
2014. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

"én is elmennék. De: nem tenném ki az egész buszt annak, hogy a gyerekem hogy viseli az 1 NAPOS utat és nem tenném ki a gyerekem egy 24 órás útnak busszal. És egész biztosan nem a benyugtatózást választanám."


Nem világos, hogy akkor mit tennél, mert csak azt írtad, hogy mit nem. Vagy akkor azt mondod, hogy te egyedül mennél?

2014. máj. 5. 14:47
 23/32 anonim ***** válasza:
60%
például: kb. 80-an kérdezték, hogy mégis hol van az a hely, ahová 24 órát kell utazni. Erre tudsz válaszolni? Oda komolyan nem megy se vonat, se repülő? Ha repülő, máris nem 24 órás az út. Ha vonat, akkor tudsz a gyerekkel mozogni valamennyit, mehettek hálófülkébe külön. Kinek a valakije beteg? Fontos, hogy menjen az egész család? Kérdést teszel fel, mindenki próbál valamit írni, de a helyzetet nem magyarázod el...
2014. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
én a citromfű teát tudnám javasolni neked. sedatif pc is jó, én ezt nem ismerem, de hallottam róla. Mást nem ajánlanék.
2014. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
18%
és mi van, ha a kérdező nem rokonhoz szeretne menni, hanem nyaralni? csak nem meri ez kérdezni? szerintem nincs ebben semmi rossz.
2014. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
68%
Menjetek repülővel ameddig lehet, és onnan tovább busszal vagy vonattal.
2014. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
55%

A) autó és akkor csak titeket idegesít


B) ha nincs autó, akkor valakire rábízzátok a gyereket (pl. nagyszülő) vagy valaki, akinek nem rokona otthon marad.


Én nem vagyok híve annak, hogy ne menjünk sehova a gyerek miatt, de ha tényleg annyira hisztis, akkor úgy kell vele utazni, hogy másnak ne menjen az agyára. Nem egy fél-egy órás busz útról van szó, amit a többi utas legyen kedves elviselni.


24 órára úgy sem tudod leszedálni semmivel, maradjon a gyerek otthon vagy menjetek autóval.

2014. máj. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
16%

olyan durvákat tudtok irni-mikor valaki segitséget kér

1.biztos menni kell

2.biztos nincs más megoldás(nincs pénz repülőre..stb)

3.nem akarja itthon hagyni

vannak bizonyos alvást segitő hoeopátiás szerek-ezek után érdeklődj

2014. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet egy ilyen picit leszedálni 24 órára, könyörgöm. Senki nem írt durvákat, csak próbáltuk megvilágítani, hogy gyakorlatilag lehetetlen amit tervez. A baba is csak szenvedni fog és nem lehet egy gyereket bömböltetni hosszú órákig egy buszon, amikor számtalan más ember is azzal utazik. Más megoldást kell keresni, mert ez így egyszerűen nem fog menni.
2014. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
50%
ebben szerinted mi a durva? Az a durva, hogy valakinek komolyan megfordul a fejében ez az ötlet. Mondjuk gondolom a részleteket nem tudjuk meg, mert a kérdező a nagy segítségkérésben egy kérdésre sem tud válaszolni
2014. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!