Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hét hetesem nagyon nyugtalanul...

Hét hetesem nagyon nyugtalanul alszik, szinte öt percenként széttárt karokkal sikítva ébred. Ilyenkor öleléssel, ringatással sem tudom megnyugtatni, sokáig erősen sír. Mit tehetnék, hogy megnyugtassam, hogy nyugodtabban aludjon? Annyira sajnálom.

Figyelt kérdés
Otthonunk amúgy nyugodt, első baba, a háztartást csendben tartom rendben, ha a Kisfiam engedi. Sokat van kézben, ha sír, azonnal megyek hozzá, nem mindig kapom fel, de ha hív én ott vagyok. Tanácstalan vagyok, miért ilyen nyugtalan és miért nem nyugszik meg a karomban:( Velem van a baj?

#alvás #ébredés #hét hetes
2014. júl. 22. 11:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A kokuszmatrac nem feltétel a hason alváshoz te lány! :)

Nyugi mindent jol csinalsz,ők ilyenek iluenkor még. A lanyom 4hosan jött rá mégiscsak jo hason aludni illetve ő a pólyában 3hetesen már üvöltött.Nekünk az jött be hogy egy textilpelussal bugyoláltam be a lábait felemelve de a kezeit szabadon hagyva. Vagy az oldalán aludt. De már mikor hazajöttünk a korházbol z oldalára fordult és ugy aludt sokszor.Volt hogy egy használt pólómra fektettem.

2014. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az új tippeket is, az elmúlt két napban mindent kipróbáltam amit csak javasoltatok. Kezdtem a hason alvással. Eddig csak azért volt hason, hogy tudja gyakorolni a bucija emelgetését és sajnos akárhányszor próbáltam letenni hasra- akár reggel akár éjszaka- kihívásnak vette azt és veszettül elkezd kaparni a lábával, mintha mászni akarna, de a kis karjai persze nem bírják. Ettől ideges lett és sírt, így azt hiszem a hason fekvés nem neki való- legalábbis kiságyban. Az én hasamon nagyon szívesen alszik hason, mondjuk jól lebukik mindig, de legalább jót alszik utána :) Hátránya, hogy ezzel én is le vagyok kötve... A takaróba bugyolálás felhúzott lábakkal jó volt, de inkább csak este, nappal nagyon meleg van és nem tűri a takargatást- becsavarást. Remélem hamarosan elkezd forgolódni és megoldódik ez a probléma, megtalálja majd a kedvenc pozíciót :)
2014. júl. 24. 17:25
 13/16 anonim ***** válasza:
Sokat bukik? Lehet ez a gondja. Nekik még nem zar jol a gyomorszajuk. Emeld meg akiságy fejrészét. Melegben az is bevált ha a takaróját a lába alá raktam imadott felpockolt lábakkal aludni. Meg nem tudom mit raksz alá, mi sokaig a pólyán altattuk, majd egyszer csak nem maradtmeg a kiságyban. kiderült h nem szereti h alatta van a pólya. Kb 6 hetes volt ekkor.
2014. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves Utolsó, három napja alszik egy öszetekert takaróval a lába alatt, nagyon sokat segített- határozottan nyugodtabb lett:) Eddig a babakocsi mózesében altattam magam mellett, simogattam, ha hirtelen felébredt és megijedt. Tegnap viszont már át tudtam tenni a kiságyába, a megszokott időben ébredt csak fel,éhesen:) Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen apró trükkel ennyit fejlődhet, javulhat a dolog. Sőt, a takaróról lendületet véve elkezdett oldalra fordulgatni, így meg tudja támasztani a nehéz popsiját is:)Köszi az ötletet, nagyon bevált.
2014. júl. 31. 11:26
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia örülök hogy bevált. Sajna az h szereti a felpockolt lábas alvást az pocakfájást sejtet. Pukizik sokat?Meg igazábol nekem olyan érzésem volt hogy ez hasonlit legjobban a pocakban felvett pózra. Mindegy a lényeg hogy bevállt nállad is. Igen nalunk os előszeretettel lefordult rola mar pár hetesen. Szeretnek felhuzott lábbal aludni csak nem birják ugytartani.

Szép éjszakákat,tornáztasd sokat:) 11es és 12es valaszolo voltam.

2014. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tedd hasra
2014. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!