Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy altassak két gyereket?

Hogy altassak két gyereket?

Figyelt kérdés

A kicsi három hónapos, a nagy e hó végén lesz 2 éves, már nem rácsos ágyban alszik.

Eddig külön szobában voltak, (pici a mi hálónkban) de már átalussza az éjszakát, így áttennénk a gyerekszobába.)

A nagy eddig úgy aludt el, hogy mellé kellett feküdni, kucorodni, eddig egymás után altattam őket, most hogy csináljam, hogy egy szobában lesznek? Hogy ne zavarja egyik se a másikat? Ti hogy csináljátok?


2014. szept. 10. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 és fél illetve 1 évesek és 3 hónapja alszanak egy szobában. Van amikor a kicsi előbb elalszik, akkor a naggyal csendben bemegyünk, halk mese és alszik. Ha a nagyobb előbb elfárad, akkor lefektetem, addig vagy apa van a kicsivel, vagy ha egyedül vagyok, akkor cicizik, hogy csendben legyen:). Ha meg együtt alszanak, akkor nálunk van egy nagy matrac a földön, mindannyian odafekszünk. Ha elaludtak kicsi megy a rácsos ágyba, a nagy meg a helyére. Én is féltem, hogy felkeltik egymást, de a kisebbik van, hogy többször felsír éjjel, a tesó alszik mint a bunda.Nyugi egy-két hét alatt összeszoknak.
2014. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!