Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Teraszon babakocsiban altatás....

Teraszon babakocsiban altatás. Nem sok? Vélemények?

Figyelt kérdés

A 'nem sok?' a kérdésemben arra vonatkozik, hogy időben nem sok-e egy ekkora babát kint altatni. 2 hetes kislány, van egy 2 éves bátyja. A lakásban nem igazán alszik egész nap, viszont.tegnap volt kint először, és több órát aludt a babakocsiban. A mai napunk úgy alakult, hogy 11-14 óra között a.séta alatt, valamint amíg a nagy ebédelt és elaludt, Ő is aludt a babakocsiban, aztán szopizott, és azóta alszik újra a babakocsiban a teraszon. Bizonytalan vagyok, anno a fiam szeretett babakocsiban aludni, de Ő alapból jobb alvó volt, így a.kiságyában aludt javarészt. Viszont a kislányon a lakásban csak nyűgösködik. Nem sok 2x 3 órát a teraszon aludnia?

Érdekelnek a vélemények. Köszönöm.

Ja, nyilván húzós hidegben nem tenném ki, de ma ragyogó napsütés volt.


2015. febr. 13. 16:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Fokozatosan emeld a levegőn töltött alvás időtartamát.


Én is kint altattam mindhármat, imádták is.


Most még pici a babád, elég neki 30 perc délelőtt, 30 délután. Aztán pár hét múlva több, hetente emeld 10-15 percekkel.

2015. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi baja is lenne a levegőtől, ha rendesen fel van öltöztetve. Az én kisfiam novemberben született (első baba), 1 hetesen volt először kint, aludt is 2 órát. Azóta is imád levegőn lenni, sőt, most ott tartunk, hogy ha rossz idő van, és 1 nap kimarad, iszonyat nyűgös lesz, alig tudom este elaltatni. Hidd el, ha valami nem tetszik neki, úgyis szólni fog :)
2015. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha jól fel van öltöztetve és szélvédett helyen van nem gond a 6 óra kint lét sem. Enyém is téli baba az első perctől fogva jókat alszik levegőn


Lehet engem lepontozni, de a hidegebb országokban talán nem viszik ki a gyerekeket mert hideg van?

2015. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
de, kiviszik. de mutass egy finn anyukát, aki HAT órára kirakja a két hetest. nem fogsz tudni, mert nincs ilyen, sok, és kész. nem KÉT óra, hanem HAT.
2015. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!