Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van olyan aki nem használ...

Van olyan aki nem használ vagy használt légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
És nem bánta meg,hogy így döntött?

2015. ápr. 14. 22:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
79%
Én nem kaptam fel a vizet, nem tudom ezt honnan veszed? Nincs bennem semmiféle düh, rosszul érzed. Mindenki a saját gyerekéért felelős, én csak a Kérdezőnek szerettem volna arra rávilágítani, hogy ez egy fontos dolog és nem ezen kellene spórolni. A híreket pedig azért említettem, mert az egyik válaszoló írta, hogy személyesen nem ismer ilyen eseteket, "csak" hírekben hallott róla, mintha az nem lenne elég bizonyíték. Mindegy, én nem szeretnék ezzel tovább foglalkozni, döntse el mindenki maga, hogy mi a fontos neki. Szép napot mindenkinek.
2015. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
61%

Egyik gyereknél sem volt nálunk sem. Nem bántam meg.


3 gyermekünk van.

2015. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
93%
Mindkét gyerekemnél volt, 1 percig se tudtam volna nyugodtan aludni nélküle! Mindenki maga dönti el, hogy szükséges e, de ha baj történik és megelőzhető lett volna nem csodálom, ha utána öngyilkos lesz! Sose tudhatjuk kinek a babája esik bele abba a szerencsére kicsi százalékba!
2015. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
94%

Akinek nem volt, és nem volt baj hál isten, az nyilván nem bánta meg. Sajnos kedves barátnőm így vesztette el a babáját tavaly előtt. 3kor mindig felkelt a pici, be is mentek hozzá, de még aludt. Fél négykor, mikor már ébreszteni akarták, nem lélegzett. Barátnőm sokáig pszichiátrián volt mert őrjöngött. Magát hibáztatta, mert nem volt légzésfigyelő. Nem szegények, de nem is szórhatják a pénzt, és az ilyen okos anyukák, akik itt is közlik, hogy nem volt, mert minek, nem koraszülött a gyerek meg nincs baja, úgy gondolta, biztonságban vannak. Most tervezik az új babát, de addig teherbe sem akar esni, míg meg nem tudnak neki venni mindent.

Szóval én azt mondom, jobb megelőzni a bajt, ami ellen tehetünk, az ellen tegyünk is. Mert lehet, hogy pont neked lesz szerencséd, és egy karambolnál nem repülsz ki az autóból, de azért csak úgy a legbiztonságosabb, hogy bekötöd magad, nem??

Én mindenkinek azt tanácsolom, vegye meg, inkább legyen kevesebb ruha, de ezen ne spóroljon, vegye meg, akár használtan, majd ha nagyobb lesz a kicsi, továbbadja, de ne adjunk esélyt a tragédiának.


Aki meg röhögve közli, hogy nem vett de nem is kell, azt csak sajnálni tudom.

2015. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,egyetértek veled!

Míg meg nem történik a tragédia nem hisszük el hogy velünk is megtörténhet.Nekem a nagyobbik fiamnál riasztott,bár nem kellett újraéleszteni,elég volt hogy gyorsan felkaptam és már vette a levegőt.Ha nem lett volna légzésfigyelőm,a majdnem 3 éves fiam most nem lenne.Én meg valószínű a diliházban kötöttem volna ki.

Egy barátnőmnek a majdnem egy éves(!!!!!!!!) fiánál jelzett,és a kisfiút bizony újra kellett éleszteni.

Mindenkinek szíve joga eldönteni,használja e vagy sem.De azzal nem értek egyet hogy ez egy felesleges reklámfogás.

Nem megéri azt a 20-30 ezer forintot?

2015. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
1%

Szuleimnek nem volt. Az o szuleiknek se es igy tovabb..


3-as: ugye Te sem gondolod komolyan, h van olyan, h egy baba "elfelejt" levegot vanni... A Te fajtad miatt leteznek a reklamok, a marketing.. Mindent beveszel.. A gyogyszereket, tablettakat is.. Eljen a baromsag! :)

2015. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Gago77,te nagyon tájékozatlan vagy.Igenis van olyan hogy a baba elfelejt levegőt venni.Ez a bölcsőhalál.Mindenkinek szíve joga eldönteni vesz e vagy sem.Azért a régi időkkel ne hozakodjunk fel,vagy akkor azt is nézzük mennyi volt akkor a csecsemőhalál.Ma is van.Aki nem akar erről tudomást venni,ne tegye.De akkor ne csodálkozzon ha ő esik abba a bizonyos statisztikai számításba.Ennyi.
2015. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
41%
#27: Nem tudom, hol irtam, h nincs bolcsohalal.. Szerintem maradjunk annyiban, h en nem tajekozatlan vagyok, hanem pont hogy tajekozottabb annal semhogy elhiggyek minden suletlenseget. A bolcsohalal megtortenik valami okbol kifolyolag, amit nem tudnak az orvosok sem. Ezert kitalaltak, h ennek koka az, h a baba elfelejt levegot venni.. Micsoda hulyeseg ez? Es Te az "igen tajekozott" beveszi ezt a baromsagot.. Valamiert nem vesz a baba levegot, de nem azert, mert elfelejt! Te ezt komolyan elhiszed?? Akkor Veled mindent megetetnek!
2015. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

gago77 teljesen mindegy, a lényeg, hogy nem vesz levegőt, amit a légzésfigyelő jelez, és el tudja kerülni az anyuka a tragédiát.


Komolyan nem kívánom, de ha valahol muszáj bajnak lennie, akkor azt kérem, az ilyen "okosoknál" legyen, ne azoknál a szülőknél, ahol a pénzhiány a gond, azért nem veszik meg...

2015. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
44%

Gago77,pontozzmle nyugodtan nem azért járok ide hogy 100%-os legyen a statisztikám.

Igaza van az előzőnek.

Én valószínű megelőztem a bajt a nagyobbik fiamnál,nekem jelzett és nem téves volt.

Írta itt valaki hogy barátnőjének halt meg a babája ezen okból.Nem mindegy mi az ok?Ha neked halna meg gyermeked akkor is így nyilatkoznál?

2015. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!