Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van olyan aki nem használ...

Van olyan aki nem használ vagy használt légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
És nem bánta meg,hogy így döntött?

2015. ápr. 14. 22:14
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
41%

En sem azert "jarok ide", h jo legyen a statisztikam, kepzeld..


Kerdes: megis hany legzesfigyelore van rairva, h a gyarto vallalja a felelosseget, ha esetleg a keszulek nem jelez? Javitsatok ki ha tevedek, de szerintem egyikre sem. Vajon hany baba halt meg ugy, h kozben ott volt mellette a legzesfigyelo?? Ilyen baratnotok nincs? Pedig konnyen lehet, h vannak ilyenek is.. De ha valaki ettol lesz nyugodt, akkor vegyen ilyen szart, a nyugalom a legfontosabb, kesz. En biztosan holt nyugodt leszek nelkule is, de nem vagyunk egyformak.

Most pedig, miutan felig mar meg is "atkoztatok", pedig Ti aztan nem vagytok "olyanok" ,inkabb hagyjuk egymast, ok? :)

2015. máj. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

Ok,ne is oszd itt az észt,nem véletlen vagy 50%-os.

Ne vegyél szíved jogod.

2015. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha nem itt vitáznátok!Ez az oldal nem azért van.Hanem hogy tanácsot kérjünk egymástól.Megisszuk egymással tapasztalatainkat.Egyébként tényleg mindenki maga dönti el hogy hogy cselekszik használ vagy nem.Én csak véleményekre voltam kiváncsi.Van olyan ismerősöm aki használ meg olyan is aki nem.Mégse estünk egymásnak elfogadtam a döntését,megkérdeztem a miértjét azt kész.Egyébként én használok és nem a reklám miatt.Nem is lett volna rá pénzem,a védőnőét kaptam meg.Szóval a lényeg hogy szülő létünkre ne viselkedjünk már gyerekesen főleg láthatatlanban!
2015. máj. 8. 06:34
 34/37 A kérdező kommentje:
Megosszuk!
2015. máj. 8. 06:37
 35/37 anonim ***** válasza:

"Ok,ne is oszd itt az észt,nem véletlen vagy 50%-os."


:) legyel boldog a 70%-oddal, valszeg az IQ-d is 70 korul lehet, ha elhiszed, h okosabb vagy ettol. Engem nem erdekelnek a %-ok, ezert leirom amit gondolok, bar sokaknak nem tetszik, ezert lepontozzak, na bumm. Az igazsag sem tetszik mindenkinek, mert faj nekik, mint Neked az elet, de ettol meg igaz.

2015. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! En ugyan nem vagyok teljesen "lathatatlan", ott van legalabb a felhasznalonevem, nem ugy mint 70%-os Okoskanak.. :) , de egyet ertek Veled, ez itt nem vita forum, szoval, bar nem en kezdtem, de en fejezem be. Innentol kezdve megkrepahat, akkor sem reagalok vissza, elnezesedet kerem a sok OFF-ert. A legjobbakat!
2015. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

megkrepalhat

:)

2015. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!