Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Elegem van az altatásból, nem...

Elegem van az altatásból, nem bírom már tovább! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éves és 3 hónapos a kislányom. Soha nem volt könnyű az altatás, néha csak fél óra de néha 1 óra vagy még több. Hatalmas balhék, hisztik, üvöltés, az a tipikus taknya-nyála egybefolyó hiszti volt. Volt időszak mikor úgy ahogy hiszti nélkül el tudtam altatni, de így is csak kb 1 óra alatt. 2 hónapja megszületett a kisöcsi (aki már most jobb alvó mint a kislányom valaha is volt). Terhességem alatt a férjem altatott, de akkora balhék voltak hogy vissza kellett vennem.

És most itt a dackorszak, testvérféltékenység és a brutál altatás egyszerre. És képtelen vagyok elaltatni napközben a gyereket. De ha nem altatom akkor is balhézik. Hiába mondom, hogy nem gond, majd alszunk este, menjünk játszani, semmi sem használ.


Mindent kipróbáltam már!!!!

az összes szép szóval módszert, figyelemelterelés, suttógó módszer meg minden ami csak létezik. Most már bezárom ha hisztizik, de kijön, jön utánam, ragad rám és üvölt. Elkezd csapkodni, üti magát, a kistesót, engem, a környezetét és már minden baj.



Kész vannak az idegeim. Nem bírom tovább. Már ott tartok hogy megütöm, mert nem lehet elviselhi ekkora hisztit. Most már csak úgy tudom elaltatni, ha kocsiba rakom és az autó elaltatja. Se babakocsiban, se ágyban, se ölben se sehogy nem tudom elaltatni napközben. Ha pedig nem altatom akkor fáradt és akar aludni és azért balhézik.


Aztán valamikor sikerül kirángatnom és akkor nem alszik egész nap, van amikor meg 4-5 órakor alszik el nagy nehezen és onnantól már csúszik az este is. De hogy időben normálisan elaludjon, nem tudom mikor volt utoljára...


MOst már egyébként hagyom sírni, jelen pillanatban is másfél órája megy a balhé, hol üvölt, hol picit alábbhagy, hol pedig épp veri magát a földhöz.


Bár mi ötlet bárkinek? Vagy legalább egy kis nyutatás, hogy ne szaladjak ki a világból????



2015. júl. 30. 13:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jujj kérdező mintha rólunk írtál volna, ugyan ez volt nálunk is.A korkülönbség is, a féltékenység is, az altatás is minden ilyen volt. Októberben lesz 3 éves a kislányom és az öccse 10 hónapos, már elfogadható a helyzet, kezdenek összeszokni, már keveset féltékenykedik a nagylány és már nem akarja annyit bántani a kicsit, résen kellett nagyon sokszor lenni, nekünk az idő az ami segített... Kitartást kívánok!!!
2015. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!