Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan lehetne beállitani...

Hogyan lehetne beállitani kedvezőbbre az esti alvás kezdetét?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy mondjuk örülnék egy este 9-es altatásnak, de rendre kudarcba fullaf. Tegnap este is úgy jött ki, hogy 6-kor szopott, és gondoltam hudejó, majd 9kor jön a következő, de ahhoz már nem kelt fel. Az este 6os volt a vacsora, onnan számitotta. Jó volna ha nem ilyen korán kezdődne az este, mert az apja pl 5-ig dolgozik, és igy esélyünk sincs elmenni mondjuk valahova hármasban, mert itthon kell lenni az alváshoz.

Valamint persze annak is örülnék ha hosszabban alhatnék reggel. De ez egyáltalán igy van? Mitől függ hogy mikor van nála a reggel? Mert nagyon gyanús nekem hogy itt nálunk az a helyzet hogy napnyugta-napkelte.

Nálatok hogy van? És szerintetek hogy toljam ki az estét? 6 után ha szoptatom az már neki a vacsorának számit. (Tegnap fél6 volt és igyis.)



2015. szept. 4. 07:28
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
És elvileg magától kialakul? Hogyan? Leirná valaki hogy neki hogyan alakult át miből mibe?
2015. szept. 4. 08:33
 12/43 anonim ***** válasza:
Eslő vagyok. Nálunk ahogy hazahoztuk 6 órakkor volt a fürdés így jöttek ki az esvések. Aztán ahogy teltek a hónapok és már nem aludt annyit fürdés után tovább volt fent így toltam ki fél órával a fürdést aztán fokozatosan mindig fél órát toltam rajta. Így most 1 éves 8kor fürdik 9kor alszik.Én ennél jobban majd csak jövő nyáron fogom kitolni akkor már mégnagyobb lesz...
2015. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
* evések
2015. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2015. szept. 4. 08:47
 15/43 anonim ***** válasza:

:-)

lesz 1 éves is mire rendesen beáll a napi ritmusa napi 1 déli alvással

most még kicsi ahhoz h rendes napi ritmusa legyen és ez pár havonta úgyis borulni fog hiába próbálsz meg játszani vele

sokat nem tudsz tenni

mert ha nem eteted meg akkor sírni fog ha meg álmos akkor úgyis elalszik szerintem várj még vele addig amíg többet lesz fent nappal

2015. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Egy ovis vagy iskolàs gyerek mikor alszik? Este 8 kor. Akkor minek akarod 9 re tenni az alvàst? 6 kor fürdeted eteted aztàn alvàs. Ha ezt megszokja hogy mi miutàn jön, màr az ismerős zajoktól ( fürdővìz engedès pl) megnyugszik, ìgy tudsz jàtszani majd később a fekvés idejével plusz minusz 1 óra.
2015. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
1-2-3 hónapot még nyugodtan várhatsz, akkor már neki is több ébrenlétre lesz igénye, így nagyobb lesz a mozgásteretek.
2015. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
oké, de akkor 8kor fektessem? mert mondom, tegnap pl háromnegyed 7kor feküdt... tehát ez sem olyan egyértelmű hogy ja mert az óvodás 8kor fekszik..?
2015. szept. 4. 10:42
 19/43 A kérdező kommentje:
honnan tudjam meg hogy mi az ő igénye, hogy mi neki a legjobb?..
2015. szept. 4. 10:43
 20/43 A kérdező kommentje:
reggel 6kor kel, 3 óránként eszik, tehát estére kijön egy 6órai szoptatás, amit ugye követne egy 9órai. csakhogy ha valóban 6kor szoptatom meg akkor akkor kezdi meg az estéjét, ami nagyon korai. tehát nem tudom mit csináljak.. hogy tologassam a dolgokat.
2015. szept. 4. 11:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!