Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Csak kézben, séta közben...

Csak kézben, séta közben alszik.6 hetes. Kimerültünk. Hogyan szoktassuk vízszintes alvásra?

Figyelt kérdés
Nem akarjuk sírni hagyni (maga miatt sem és a 2 éves tesó nyugodt álma miatt sem), de már nem bírjuk az éjszakázást. Hogy lehet ágyba szoktatni? Iszonyú pocakfájós, már jobb, mint eleinte, de még nem múlt el teljesen.
2015. dec. 30. 07:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az adamo szerű hinta vált be, 3 perc alatt elalszanak :)
2015. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez volt nalunk is a helyzet 2 napos kora ota. Eleinte az volt a baj hogy sokkal tobbet evett volna mint amennyit kapott, 2-3 naposon masfel orankent evett kb 50-60 ml, Aztan jott a hasfajos idoszak, aztan meg a fene tudja mi, de 4 honapos koraig tartott ez a nem alvos idoszak. Csak kezben s kint a kocsiban aludt. Nekem annyival volt nehezebb hogy apa estig dolgozott, mas segitsegem meg nem volt, veget nem lattam ennek az allapotnak. De kb egy het leforgasa alatt teljesen megjavult. Igazabol nem tudok hasznosabb tanacsot adni, minthogy hamarosan elmulik, addig is sok-sok kitartast!!!!
2016. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!