Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Volt mar valaki hasonlo...

Volt mar valaki hasonlo helyzetbe? Most mar nagyon ketsegbe vagyok esve .

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 13 honapos kislanyom,kb.masfel honapja nem alszik nappal alszik de este nem. Ma este is haromnegyed nyolctol reggel otig volt fent es ez szinte igy megy mindennap! Kezdek felni hogy valami szellemi betegsege lehet vagy mar nem is tudom. Nagyon szepen fejlodik 9-en elindult jokedvu baba csak ez az egy baj van vele. Volt kozuletek valaki hasonlo helyzetbe? Nagyon felek nekem o mindenem kerlek titeket segitsetek mi lehet a baj?! Ma elviszem orvoshoz.

2016. febr. 17. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyit alszik napközben? Nem lehet, hogy túl sokat?
2016. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Leírnád a kb. napirendjét?
2016. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
összesen mennyit és mikor alszik?
2016. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
fent van hajnalig utana kb. masnap 10,11,delig alszik mikor milyen kedve van felkelni... utana eszik jatszik jarkal kb olyan 3kor elalszik es egy,harom negyed orat alszik felkel megint eszik jatszik 6-7korul megint alszik fel kel es utana reggelig febt van de van olyan hogy ejfel,egyora korul elalszik hajnal kettokor kel es 4-5kor alszik vissza mar nem tudom mit csinaljak :(
2016. febr. 17. 10:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

tehát hajnal 5től délig alszik? atyaég! meg még délután 2x?

nem csoda, hogy nem alszik éjszaka.


mit csináltok éjszaka, amikor nem alszik?

sötét van és teljes csend? biztosan visszaaludna.


kezdetben amit tehetsz, hogy du 6 körül egyszerűen nem engeded elaludni. ha nagyon fáradt, akkor meztelenkedjen kicsit a lakásban, fürdesd meg, hosszan pacsáljon. vagy menjetek ki a levegőre nagyot sétálni- ebben a helyzetben az sem érdekelne, ha végigüvölti az alvásidőt. csak ne aldujon.


nagyon felborult a napirendje. helyre kell tenni, ekkora gyerekben már lehet tudatosítani, hogy az éjjel alvásra való, ha a napocska ébred, majd akkor ti is.

2016. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

13 hónaposan egyébként a felkelés nem a gyerek kedvétől függjön. reggel van, kelni kell.

ha 9-10 körül legkésőbb felkelted, azzal is nyerhetsz valamennyit éjszakára.


enyém gyerek sosem aludt 7nél tovább (még akkor sem, ha éjjel amúgy nem aludt), de ha máshogy lett volna, én azt gondolom, a 9 a max, amíg engedném, hiszen reggelizni is kellene... főként egy 13 hónaposnak... nem lehet ebéddel kezdeni a napot!

2016. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
probaltam mar de ha nagyon almos ideges sir es hiaba tartom fent eleg ha ot percig nem figyelek mert peldaul a konyhaba vagyok mire vissza megyek magatol elalszik koszonom a valaszaitokat alig varom hogy ma elvigyem orvoshoz.
2016. febr. 17. 11:08
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

én ezzel nem vinném orvoshoz.

semmi baj nincs, csak egy piszok következetlenül kialakított, napi(nem)rend...


rászánsz 1-2 napot, és nem engeded csak úgy kedvére aludni... a cél az, hogy estére legyen olyan fáradt, hogy már sír, nyűglődik... aztán már csak tartani kell, és megszokjátok.


másfél hónappal ezelőttig milyen volt a napirend? mi változott?

2016. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jah, és vidd magaddal a konyhába ;)
2016. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
masfelhonappal ezelott elaludt tizenegy,ejfelkor es aludt reggelig 9-10ig
2016. febr. 17. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!