Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Volt mar valaki hasonlo...

Volt mar valaki hasonlo helyzetbe? Most mar nagyon ketsegbe vagyok esve .

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 13 honapos kislanyom,kb.masfel honapja nem alszik nappal alszik de este nem. Ma este is haromnegyed nyolctol reggel otig volt fent es ez szinte igy megy mindennap! Kezdek felni hogy valami szellemi betegsege lehet vagy mar nem is tudom. Nagyon szepen fejlodik 9-en elindult jokedvu baba csak ez az egy baj van vele. Volt kozuletek valaki hasonlo helyzetbe? Nagyon felek nekem o mindenem kerlek titeket segitsetek mi lehet a baj?! Ma elviszem orvoshoz.

2016. febr. 17. 10:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam hasonló helyzetben, orvoshoz sem vinném, mert ez nem orvosra tartozik, hanem neked kell napirendet kialakítani, átalakítani az egész napját.


Ébreszd normális időben. Reggeli, séta, vásárlás, játék, tízórai, játék, ebéd. Alvás.

Utána uzsonna, kiadós séta, játék, friss levegő.

Este kellemes fürdő és legkésőbb 8-kor, fél 9-kor fekvés.

2016. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem alszik keveset, csak rosszkor. Nekünk külföldi utazás miatt borult fel a napirend: bealudt délután 5-6kor és hajnal 2-3 körül kelt teljesen kipihenten. Másfél éves volt a lányunk.

Pár hét után úgy döntöttünk a férjemmel, hogy rászánunk pár nehéz napot, de visszaszoktatjuk a régi rendre. Addig reménykedtünk, hogy magától visszaáll. Két nagyon kemény hetünkbe telt, de sikerült :-) Fokozatosan később engedtem csak elaludni, amikor hajnalban kelt akkor nem játszottunk, a lehető legkevesebbet beszéltünk hozzá, nem kapcsoltunk villanyt, nem adtunk enni (inni igen).


A második hétre rendeltem magunknak ebédet, mert annyira kimerült voltam. De megérte.

2016. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

azért az sem oké, hogy 11-éjfél körül aludt el korábban. legkésőbb 9kor ágyban volna a helye.


tudom, távolinak tűnik még... de a mostani napirendje adja majd az alapot az ovihoz (bölcsihez, ha kell menni)... piszok nagy munka átvariálni a napirendet, neki kell állni, csak rajtad múlik.

2016. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem orvosi eset. Itt most kőkeménynek kell lenned (önmagadhoz is), és nem hagyni még jobban elfajulni a dolgokat. A mikéntjét elég jól leírták előttem.
2016. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elviheted orvoshoz is meg alváslaborba is akár, de nem fognak vele semmit csinálni, hisz megvan az alvás ideje, csak nem éjjel. Felcserélte valamiért az éjszakát és a nappalt. Ahogy már írták, ezt neked kell visszaállítani.
2016. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!