Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van értelme a légzésfigyelőnek?

Van értelme a légzésfigyelőnek?

Figyelt kérdés
Az én és a párom családjában visszamenőleg sem volt bölcsőhalál. Anyukám szerint felesleges, anyósom szerint muszáj, hogy legyen.
2016. márc. 7. 21:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nekem a védönő a 4 napos babára azt, mondta, milyen ügyesen tartja a fejét, fordul oldarra. Kiderült olyan feszes az izomzata, hogy simán borul szerencsétlen, és gyógytorna kell neki. Késöbb ragaszkodott ahhoz, hogy éjjel is 3 óránként etessem a gyereket, akit speciel fel sem lehetett ébreszteni, nemhogy megetetni. Ezekután semmilyen tanácsát nem fogadtuk meg. Még a párom is kiröhögte...


Csak két kérdésem lenne!

1, Te akarsz légzésfigyelőt, vagy nem? Ha igen, akkor vegyél egyett, és tegyél arra, hogy mit mondanak mások. Ha az megnyugtat, akkor ne éld rettegésben az életed, csak mert xy azt tanácsolta!


2, A babaholmik bevásárlásánál a párod beleszólt eddig, hogy mit vegyetek? Vagy nem?

2016. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, normális ha 15 mp. kimarad, és a légzésfigyelők is általában annyi idő után sípolnak. Amúgy egy éves kor után is kell félnünk a bölcsőhaláltól?

(Az egyik előző voltam)

2016. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Az én párom szerint is felesleges, de engem abszolút nem érdekel a véleménye, mert mi kaptunk kölcsön egyet, és rendszeresen riasztott is, úgyhogy én vettem egy új kétlapos sajátot, mert csak így tudok nyugodtan aludni, hogy tudom, hogy csipogna ha nem venne levegőt. Mi megfigyeltük napközben is, és olyan fél éves koráig tényleg hosszan ki-ki maradt a légzése a babámnak, de mindig magától vett újra levegőt. Szerintem ha mód van rá, mindenképpen hasznos a figyelő, mert kárt nem csinál, és nem tudhatod, hogy mennyire lesz problémája a légzéssel.
2016. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Addig nem tudok venni amíg nem kapom meg a szülési szabadságra járó pénzt, ezért kéne a párom. Illetve még a táppénzt se kaptam meg február20-ig voltam. A januári fizetésem óta egy vasat se kaptam.
2016. márc. 12. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!