Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 hetes kézbe szokott babát...

5 hetes kézbe szokott babát hogy lehet átszoktatni a kiságyban való alvásra?

Figyelt kérdés
Az első hónapban itt voltak a nagyik, dédik, nagynénik, elkényeztették. Csak kézben hajlandó aludni.
2016. máj. 6. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Elég egy gyereket evèskor meg pelenkázáskor szeretni????- ez most komoly????
2016. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Az èn lányom nagyon rossz alvó volt, alváslaborban is voltunk vele, újszülöttkènt is max 20-30 percet aludt, azt is csak kèzben nagy ritkán babakocsiban sèta közben. 3 hónapos korára jutottam el odáig, hogy hosszas ringatás után elaludt a kezemben akkor leteettem az ágyába ès ugy aludt fèl órát.

10 hónaposan magától nyújtózkodott az ágyába, letettem ès ott aludt el. Addig mindig kèzben aludt.

2016. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

Kíváncsi lennék, hogy hol van több gerincproblémás: azoknál a természeti népeknél, akik sokat hordozzák a gyereküket, vagy az ún. civilizált világban...

Egy öt hetes babát meg nem lehet elkényeztetni. Azzal a válaszolóval értek egyet, aki szerint szüksége van a fizikai kontaktusra, az érintésre, és nem csak pelenkázáskor meg etetéskor, hiá

2016. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%
szóval hiába lett lepontozva. És most az én válaszomra is lehet nyomkodni a piros kezeket, mert nem gondolom, hogy egy kisbabát, sőt akár egy nagyobb gyereket is ridegtartásban kellene nevelni. Elég szomorú, hogy még most is ennyire népszerű ez a nézet. :( Hátha majd a mi gyerekeink már máshogy fogják gondolni.
2016. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Snorri ***** válasza:
84%
Az én kisfiam sokáig kézben aludt el, az miért is baj? És miért menne tönkre a gerince egy jó hordozóban? Én kegyetlenségnek tartom, ha valaki lerakja a gyereket, és hagyja sírni pár percnél tovább. Rögzül a tehetetlenség, megtanulja, hogy nem irányíthatja a környezetét, ez jó? Én azt sem értem, hogy egy nagyobb gyerekre miért kell rázárni az ajtót ha fél, mondván, hogy aludjon egyedül. Az elalvás a gyereknek egy szeparációs helyzet, később pedig ott van a többi félelem is, amikkel magára hagyják. Nekem ez természetes, hogy altattam a babám. Egy idő után leültem vele egy fotelbe, és úgy aludt el rajtam, nem kellett mászkálni. Egy éves koráig kb. Neki jó, hogy anyával alszik, nekem jó, hogy ott szuszog rajtam. Miért akarnék tőle minél hamarabb megszabadulni? Most kettő múlt, és mellettem alszik el, simizem, aztán elosonok, vagy őt viszem a szobájába. Tizenévesen biztos nem igényli majd, de most ezért vagyok. Csodálatos időszak! : )))
2016. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, én úgy szoktam, mikor ilyen pici volt a baba, hogy mikor már majdnem elaludt a kezemben, láttam, hogy ellazult, stb, akkor tettem le. Persze volt, hogy nem sikerült, nyűgös volt, kézben aludt, vagy cicin, de azért erre próbáltam törekedni, egyre többször sikerült. Jó alvó, és nyugodt baba, bár most már könnyebb, mert van napirend, csak leteszem, és magától elalszik. (6 hónapos)
2016. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!