Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyi időnként ébredt fel...

Mennyi időnként ébredt fel éjszaka az újszülött gyereketek és mennyit volt ébren?

Figyelt kérdés

Semmi tapasztalatom nincs ilyen téren, most várjuk az első babánkat. Az egyik baba-mama csoportban leírtakon azonban nagyon elcsodálkoztam, ezért kíváncsi vagyok nálatok ez hogy ment. Majd később esetleg leírom az ott olvasottat is.


Kérdésem tehát az, hogy mennyi időnként ébredt meg a pici és mennyit kellett vele lenned a visszaalvásig éjszaka?


2016. szept. 16. 09:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem két kisfiam van,a nagyobb 8 éves lesz,a kicsi 5 hónapos.Különbözőbbek nem is lehetnének!

A nagyfiú keveset aludt(alszik) a visszaalvással is gondjaink voltak,későn aludt el és nagyon korán ébredt...így utólag nem is értem,hogyan bírtuk erővel.A zóta javult a helyzet,hogy suliba jár.

A kisebb pedig kb. 1 hónapos koráig egyszer ébredt enni,szinte pár perc alatt ismét szunyált.Azóta kialakította,hogy reggel fél 7-kor kel.Nem trükköztünk,ez abszolút a kicsi "érdeme".Hálás is vagyok,de tudom,ez még változhat a későbbiekben.

2016. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam vacsira kapott tápszeres kiegészítést már az első héten. 5 hetes koráig ébredt szopizni 2 körül, még cicin visszaaludt. Aztán ez az ébredés napról napra kitolódott, 8-9 hetes kora óta este 8-tól reggel 7:30-ig alszik. Persze előfordult azóta párszor, hogy megébredt, de könnyen visszaalszik (11 hós)
2016. szept. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!