Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki hogy altatja a babáját?

Ki hogy altatja a babáját?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék kinek mi vált be a baba elaltatására, mert nekem nem hajlandó elaludni csak kézben :(

Ráadásul napközben csak fél órákat alszik, ami szerintem kevés, nem tudom hogy vegyem rá, hogy hosszabban aludjon?

8 hónapos


2016. okt. 6. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem általában cicin alszik el a babám de ha nagyon nyügös kézben megnyugtatom és hason altatom csak ilyenkor vele vagyok végig nehogy baja legyen de legalább ő nagyon jót alszik közben.
2016. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A barátnőimmel közösen énekelünk, aztán elalszik a kis drágánk.
2016. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kiságyában elalszik magától, ha leteszem. Kézben is, ha nem teszem le. De ami a legjobban bejött az a hordozó :) Imádja. De volt már, hogy a járókában is simán elaludt többször is.

3 dolog kell neki: kendő+cumi+zene(klasszikus)

(A terhességem ideje alatt rengeteget hallgattam és én magam is játszottam hangszeren. Ezt a születése után is folytattam, nagyon megnyugszik tőle.)

1,5 éves kislány

2016. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Zene,pelus,cumi és popsirázás.

Ha nagyon fáradt zenére nincs is szükség, de csak akkor rakom le ha már álmos.

2016. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Popsirázogatás. Ha ez nem megy mert nem a saját ágyában van vagy főleg fogzás idején időben nem mindig tudom elaltatni és túlfárad, akkor csak a ringatás, máshogy nem alszik el. 1 éves.


Hosszabb alvásra nem nagyon tudod. Én is annyira szerettem volna.. aztán hirtelen elhagyott egy alvást és megnyúlt az egyik nappali alvása. A másik maradt rövid. Volt ez 7,5 hónapos korában. Max annyit megpróbálhatsz, hogy pole pozícióba állsz 25 perc alvás után és megpróbálod azonnal visszaaltatni, amikor felkel. Nálunk nem jött be mert akkor se aludt vissza de pl fogzásnál jól jön a hosszabb alvásánál, szerintem egy próbát megér. Egyébként hányszor alszik nappal és mennyit alszik éjjel?

2016. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nappal sosem alszik a rendes, hálószobaikiságyában, hanem a nappaliban az utazóágyában. A kiságyba csak este fürdés után kerül, hogy tudja, ha oda tesszük, hosszabb alvás következik. Kiságyban, utazóágyban sosincs játék, ott csak alvás van. Ha felébred és magától nem alszik vissza rövid időn belül, akkor kiveszem és kezdődik vagy folytatódik a nap.


Egy napirend is nagyon sokat segít.


Ha nappal nem alszik hosszan az nem baj.


Nekünk ez jött be.

2016. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ölembe teszek egy párnát, és arra fektetem a babát, így ringatom, ez nem fárasztó.Aztán, ha elaludt, leteszem az ágyába.

Napközben igazán hosszúkat mindig a babakocsiban aludt a friss levegőn.

2016. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kislányom szóval már nem igazán baba de azért leírom. Szopira alszik el szinte kizárólag. És persze kézben van ilyenkor. Ő is nagyon keveset alszik nappal, mondjuk egy órát egyben.
2016. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam sokáig cicin aludt el, aztán sikerult agyba szoktatni es így magátol elalszik (kb 7,5 hónaposan pont a kevés nappali alvas miatt).

viszont ha fogzik a mai napig csak cicin alszik el, ilyenkor nappal ha elaludt en is pihenek, mert tuti, hogy 25-30 perc es sírva kel. Akkor szaladok es cicivel próbálom visszaaltatni. Hol sikerül, hol nem.

Nem indult meg fogacska? mióta tart ez az "alvas probléma"?

2016. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!