Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassuk vissza...

Hogyan szoktassuk vissza kiságyba-szobájába a picit?

Figyelt kérdés
Jogos,nem kellett volna kiszoktatni.Már mindegy.Végülis másfél méterre van a másik ágya,ámde másik szobában.Így viszont nem fog "érezni" engem.Tippek,tanácsok,hogy a saját szobájában aludjon? :-)
2016. nov. 24. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyi idos?
2016. nov. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majd a 3.hónap után szeretnénk,most 2 múlt,de ezt sem tudom mikor nem lennénk rossz szülők úm.Mikortól illendő már úm.?1 éves kora előtt mindenképp,utána megy bölcsibe.
2016. nov. 24. 07:39
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor raertek még. én abszolut kulonalvas parti vagyok, de mindket gyerekemnel egyutt aludtam az elso 2-3 hoanpban, mig 2-3 orankent szopiztak...3-4 honaposan megerik az idegrendszer az onallo alvasra, akkor lehet nekik cumit adni folytonos cicizes helyett, illetve ekkor tanacsos szerintem visszaszoktarni az agyikoba...fel eves kor elott még érdemes, mert aztan jon a szeparacio fogzas stb, akkora nen erdemes halasztani
2016. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben,így fogunk tenni :-) Köszönöm szépen. :-) További szép napot!
2016. nov. 24. 09:56
 5/7 A kérdező kommentje:
A hogyant nem beszéltük meg. :-D
2016. nov. 25. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:
megszoptattam es mikor jol lakott elaltattam a vallamon bofi kozbe. utana betettem es az elso ebredesnel cumit adtam neki. eloszor persze reklamalt, bejarkaltam simogattam felvettem megnyugtattam kimentem stb eleg nehezen de vegul cumival elaludt (azelott nem is cumizott). utana onnantol nem is kelt fel ejjel ataludta az ejszakat. persze nem art egy vilagitos cumi meg hogy egyaltalan meg tudja fogni, 5 honapos kor korul erdemes.
2016. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem :-)
2016. nov. 25. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!