Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mozgási fejlődés-van még itt...

Mozgási fejlődés-van még itt olyan akinek gyereke ezidő alatt átfordul s nem tud visszaaludni éjszaka, ezáltal sír sokat? Tanácsok, ötletek erre?!

Figyelt kérdés
Beszűkítettem az ágyát,ne tudjon megfordulni az sem jó.Ha nagy a kiságya,úgy körbemássza,kitekeredik,nem bír visszatérni alvóhelyzetbe,ez sem jó.Se a teli has,nyugtató tea nekem,illóolaj,babamasszázs...semmi
2017. márc. 22. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Már egy jó ideje hasra tud fordulni nagyon élvezi is de vissza egy istenért nem akar. Így éjszaka is állandóan hasra fordul és sír ha elfáradt mert se nem teszi le a fejét se nem fordul vissza. Én is körbe párnáztam, hogy ne tudjon megfordulni de egy ideje már azt is kijátssza és így is meg tud fordulni. Nem tudom mi tévő legyek, járunk tornára is de nem tud még mindig vissza fordulni. 7 hónapos múlt.
2017. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj istenem :-( Akkor majd értekezünk,ki hol tart épp.
2017. márc. 22. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így volt, majd megtanul visszafordulni. Az idő oldotta csak meg a problémát.
2017. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:-(
2017. márc. 23. 14:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Eltelt azóta kb.2 hét,és még rosszabb.Már megébred másfél óránként...
2017. márc. 29. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt kb 1 hétig,ő hason alszik és a hátára fordult folyamatosan éjjel és így nem bírt visszaaludni.betettem neki egy feltekert plédet az oldalához,ez megakadályozta,hogy átforduljon és aludt.viszont emiatt akkoriban leszokott a forgolódásról már nappal is...aztán kivettem a plédet és éjjel már ritkán forog nappal viszont mindkét irányba.
2017. ápr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is még mindig ugyanaz a helyzet, de mostmár kitámasztva is meg tud fordulni hasra és vissza meg persze nem. Így sír. Nem tudom mikor lesz már ennek vége.
2017. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!