Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hetes baba csakis a mellkaso...

7 hetes baba csakis a mellkasomon alszik?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám leszoktatni erről? Ha berakom a kisagyba 20 perc múlva ébred.

Az agyaban is próbáltam altatni, úgy hogy meg nem aludt teljesen, de üvöltés lett a vége.

Mar eljutottunk arra a szintre h az éjszakákat is rajtam akarja tölteni.

Fel 10-től 2-ig az agyaban alszik utána csak rajtam, néha 1-1 órát mellettem...

Napközben szinte semmit se tudok mellette csinalni, még enni se, ha egyedül vagyok vele.

Normális ez 7 hetesen vagy teljesen elrontottuk? :(



2017. szept. 8. 10:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
43%
Irok privátban nemsoká. Ne csüggedj.
2017. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nagyon várom! :)
2017. szept. 8. 14:08
 13/25 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 3 hónapos korában szokott le erről. Most fél éves, és már egyedül szeret elaludni. Nekem már most hiányzik, hogy ő ezt nem igényli.
2017. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A lányom úgy 3 hónapos koráig így aludt. Később csak az apja mellkasán, napközben (az enyémet már "kinőtte", vagy nem is tudom :) ), de azt is elhagyta egy-két hónap után.
2017. szept. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Utána hogy altattátol?

Nekünk meg mellkason sem egyszerű mindig... :(

2017. szept. 9. 07:19
 16/25 anonim ***** válasza:
Mi utána mindig máshogy altattuk. Időszakos volt. Volt, hogy babakocsiban elringattuk, utána az egyszercsak nem lett jó, akkor kiságyban fenék paskolással vagy hát simogatással (ez is változó volt).
2017. szept. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Remelem idővel konnyebb lesz az altatás.

Most annyira kell figyelnem, hogy pont a jó pillanatban kezdjem au altatást, mert ha nem, jon a sírás, csapkodás.

Nálatok is ilyen nehez, ha kicsit később altatjatok el, mint ahogy elálmosodott, vagy csak az en fiacskám ilyen diktátor? :)

2017. szept. 9. 13:00
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekunk is igy volt, vagy meg talan rosdzabb is, nappal pl. folyamatosan hordozni kellett es mozgatni alvas kozben, 6-8 orakat hordoztam, ejjel rajtam aludt, ugyanez volt, hogy leteve max 20 perc, es sirt. Aztan szep lassan egyre tobbet aludt mellettem. Sokat segitett az egyuttalvas, es kozben a szoptatas (szoptalvas). Nappal a hordozas segitett, igy volt ket szabad kezem, meg egy ugyan rajtam csungo, de nyugodt gyerekem. Erdemes a ,,negyedik trimeszter" kulcsszora rakeresni, es olvasni rola, teljesen normalis, hogy rajtad alszik, szabalyozod vele a legzeset, keringeset, testhomersekletet, es segiti az agyfejlodeset, a bolcsohalal eselyet pedig csokkenti. 3, majd 6 honapos koraban lett egyre konnyebb, az ejszakai rajtamalvas 2-3 honapos kora korul valtozott mellettem alvasa, de pont igy volt nalunk is, hogy hajnalban magamra kellett raknom, kulonben nem aludt. El fog mulni, kitartas, nem a semmiert csinalod!
2017. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
32%

Nekem már nagyobbak a gyerekeim, én is így altattam őket sokszor, az első kettőt. Egy közeli, nagyon jó munkatársammal együtt voltunk terhesek, egyszerre szültünk. Az ő kisfia 3 hónaposan meghalt bölcsőhalálban.

A mai napig nem tudok megnyugodni, ha rájuk gondolok.Elmentek a városból lakni máshova.

A 3.gyerekemet sosem altattam emiatt így.Sokfele utánanéztem, mi okozhat bölcsőhalált.Mindenhol írják, nem szabad hason fektetni, főleg ez fontos, meg még pár dolog.

Azt is olvastam, hajlamosít rá, ha az anya mellkasán alszik, mert folyamatosan hallja, érzi az anya szívdobogását, amit addig megszokott a méhében, és úgy érzékeli, mintha még a méhben lenne, ahol nem kellett levegőt vennie, és ezért egy időre elfelejthet levegőt venni.

Nem ijesztgetni akarlak, de olvass utána, pl.beírod keresőbe:bölcsőhalál valódi okai és megelőzése, és hasonló oldalak.

3.gyerekemmel már ezt tudtam, és légzésfigyelőt használtam az ágyában, sőt vettem mobil légzésfigyelőt is, ha babakocsiban vittem és aludt benne. Mikor mi ágyunkban aludt néha, vagy rajtam, ezt rátettem pellus szélére, és nem paráztam.

2017. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Jaj, szörnyű ilyet olvasni :(

Nekünk is van légzésfigyelőnk, mindig bekapcsoljuk, ha az agyaban alszik.

2017. szept. 11. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!