Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hetes baba csakis a mellkaso...

7 hetes baba csakis a mellkasomon alszik?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám leszoktatni erről? Ha berakom a kisagyba 20 perc múlva ébred.

Az agyaban is próbáltam altatni, úgy hogy meg nem aludt teljesen, de üvöltés lett a vége.

Mar eljutottunk arra a szintre h az éjszakákat is rajtam akarja tölteni.

Fel 10-től 2-ig az agyaban alszik utána csak rajtam, néha 1-1 órát mellettem...

Napközben szinte semmit se tudok mellette csinalni, még enni se, ha egyedül vagyok vele.

Normális ez 7 hetesen vagy teljesen elrontottuk? :(



2017. szept. 8. 10:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

19-es, tudnal linkelni kutatast? En eddig pont forditva tudtam, a testkontaktusban alvas pont, hogy csokkenti a bolcsohalal kockazatat. A hasonaltatas akkor noveli, ha kulon alszik.


[link]

2017. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
A légzésfigyelő nem előzi meg a bölcsőhalált.
2017. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem előzi meg, viszont jelez ha kihagy a gyerek légzése, és ha időben felkapja a szülő, újra vesz levegőt.

Erre van a légzésfigyelő.

Ismerősöméknek első gyereknék kétszer is jelzett, nagyon megijedtek, felkapták a gyereket, kicsit megrázták, mire vett egy nagy levegőt, nagyot sóhajtva.

Kórházba vizsgálták, de nem találtak semmi baját, okot a légzéskimaradásra.Sose hagyták ott míg aludt ezután se.

2017. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

19-es vagyok. Elolvastam a cikket, ebben nincs szó konkrétan arról, hogy a bölcsőhalált megelőzi az együttalvás, csak arra utal, a picinek jó a testközelség érzelmileg, megnyugtató neki, emiatt a légzése is egyenletesebb lesz. De ez nem zárja ki, hogy esetleg kimarad a légzése.

Kérdezőnek írtam, hol olvastam róla, de ne itt a neten tájékozódjon aki tudományos kutatásról akar olvasni. Én pár éve orvosi jellegű szakkönyvben olvastam amit írtam.A címét már nem tudom.Az is benne volt, nincs bizonyítva a dolog, csak feltevés, mint a többi.De én a biztosra akartam menni a gyerekeimmel, mert rettegtem, mivel kolléganőm így járt.Más dolog hallani róla, és más közvetlenül megélni valamit.Akkor kutakodtam, de inkább szakkönyvekben, mert a neten sok információ hamis, vagy félreérthető, félremagyarázott.

2017. szept. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Nekem a kisfiam szülés óta csak közvetlen mellettem hajlandó megmaradni aztán rászokott a mellkasomon alvásra. Éjjel nappal csak ott nyugodt :) már aludni is úgy alszunk éjszaka. Néha elalszik a ringázóba, akkor gyors evés ivás :D

Ha leteszem, rövid idő múlva keres és nyugtalan.

3 hónapos baba anyukája :)

2019. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!