Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 és 6 éves lányok emeletes...

3 és 6 éves lányok emeletes ágyon? Férjem nagyon erősködik, hogy ez lenne a legjobb megoldás. Én nagyon féltem a gyerekeket. Szerintetek bevállaljuk?

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 11:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
49%
*vagy beszállok a játékukba, mert nem szeretném, hogy a játék hevében fölmenjenek az emeletes ágy tetejére, és mondjuk ott birkózzanak tovább, na, azt tényleg veszélyesnek érezném. De egyébként egy jó mozgású 3 éves (főleg egy 6 éves) miért ne aludhatna fönn?
2017. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
2017. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek. Szerintem azért félek, mert én sohasem aludtam ilyen ágyon. Családi házban nőttem fel, külön szobában az öcsémmel. Mindkettőnknek nagy ágya volt. Most tömbben lakunk, van egy nappalink és 2 hálónk, később külön tudjuk tenni a lányokat. Most meg a szobában nem fér el más. Most leesésgátlóson alszik a kicsi, sima matracos ágyon a nagy. A nagy már nem mászkál éjjel. A másik félsz bennem az, hogy sokszor alszunk máshol (nyaraló, nagyszülők) és ott mindkettőnek van ágya. Megtanulja a nagy, hogy itthon emeleten van? Velük még nem beszéltünk erről.
2017. szept. 20. 14:26
 14/28 anonim ***** válasza:
32%

Sosem vennek emeletes agyat.

Volt ebbol halaleset, nem is egy.

Legalabb azt vedjuk ki, amit ki tudunk.

2017. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm gyereke elesett a biciklivel, sisak is volt rajta, mégis meghalt. Akkor most ne bicózzon senki? Egymillió gyerek fekszik emeletes ágyban, abból egy-két baleset történik. Szóval, azért nem ördögtől való az emeletes ágy. Táborozni volt az ovis lányom a nyáron, és ott is emeletes ágyon aludtak. Ha annyira veszélyes lenne, akkor betiltanák. A cikkekben is le van írva, hogy a "a véletlenek tragikusan balszerencsés összjátéka kell ahhoz,hogy egy ilyen esés halált okozzon".
2017. szept. 21. 09:01
 16/28 anonim ***** válasza:
65%
Kicsi az esély rá, hogy egy gyerek maghaljon emeletes ágyról való leesés következtében, de ez gondolom nem vígasztalja annak a pár gyereknek a szüleit, akikkel megtörtént. Levegőt venni is veszélyes, csak azt muszáj és a biciklizés élményétől sem érdemes megfosztani egy gyereket a minimális veszélye miatt. Viszont az emeletes ágy semmi olyan pluszt nem ad, ami miatt megéri kockáztatni.
2017. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
56%

Jolvan kerdezo, akkor miert irsz ki kerdest ?

Azt kerdezted, szerinted bevallaljatok- e, irtam szemely szerint EN nem vennek. Erre fel vagy haborodva, hogy de, sokan alszanak emeletes agyon, nem veszelyes . Akkor miert kerdezed a velemenyunk ??

Vegyel, ti dolgotok.

2017. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
És még egy kérdés, te akkor mitől félted a gyereked, ha nem a leeséstől?
2017. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
59%

10-11-es vagyok.

Elgondolkodtam a belinkelt cikkeket olvasva...picit meg is ijedtem, ugyanis az ördög sosem alszik.

Tegnap este újra ellenőriztem a kislányom fölmászási technikáját, ügyesen mászik, de mi van, ha éjjel félálomban nem jól lép, vagy beakad a kis pizsamája...

A lelkére kötöttük a férjemmel, hogy ha felébred, azonnal szóljon nekünk, ne másszon le egyedül. Fel is ébredt, szomjas volt, szólt nekünk, meg is hallottuk azonnal, mert a mi hálónk mellett van közvetlenül a gyerekszoba. Átmentem, Ő feküdt az emeleten, még csak fel sem ült, és várta, hogy odaadjam Neki a poharat.

Ismerem a kislányom, nagyon komolyan veszi azt, amit mondunk Neki, főleg, ha kérünk Tőle valamit. Ő nem fog nekiindulni egyedül éjszaka. Amúgy pedig arra is felébredünk, ha egy nagyobbat fordulnak az ágyban, annyira Rájuk áll már a fülünk☺

A fiam jóval habókosabb, de amikor még Ő aludt fönt, Ő sem indult neki egyedül, mindig át kellett mennem Érte, és úgy áthozni magunk közé. Ez így mindannyiunknak jó. Közben pedig pont az a pozitívuma nagyon jelentős az emeletes ágynak, amiért a családok rászavaznak: rengeteg helyet tudunk spórolni vele a két szóló ágy helyett. A szobájuk 3/4-e játéktér.

2017. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
68%
Tisztában vagyok azzal, hogy (hely)spórolás miatt választják ezt, akik több gyereket vállalnak, mint amennyinek megteremtik előtte a normális körülményeket. Én viszont nem fogom másfél négyzetméterért a gyerekem életét kockáztatni. Más meg csinálja, ahogy jólesik.
2017. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!