Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 és 6 éves lányok emeletes...

3 és 6 éves lányok emeletes ágyon? Férjem nagyon erősködik, hogy ez lenne a legjobb megoldás. Én nagyon féltem a gyerekeket. Szerintetek bevállaljuk?

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 11:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
40%

Az biztos, hogy én se vennék a gyerekeimnek emeletes ágyat!

Bármi megeshet.

Gyermekotthonokban tilos ilyeneken altatni gyereket,még nagyobbakat sem, legalábbis ahol én dolgoztam, ott nem volt szabad, biztos megvolt rá az ok, miért nem!

2017. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
40%
Én sem vennék soha ilyen ágyat.Inkább aludnék én kisebb szobában.Vagy kihúzható ággyal oldanám meg,ha kicsi a hely.Mi négyen vagyunk 56m2-es lakásra.Nekünk csak háló van a férjemmel,gyerekek 1 szobában,2 ifjúsági ággyal.Nem nagy a hely,de ott is vannak játekok,nagyobb hely a nappaliban van,ott játszanak,meg látom is őket,míg én a háztartási dolgokat csinálom.Eszembe sem jutna emeletes ágy.Szerintem semmi értelme,én tuti nem tudnék nyugodtan aludni.Sem rajta,sem ha a gyerekek aludnának rajta.
2017. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
47%

Amúgy se tudja az ember figyelni állandóan a gyerekeket amikor nappal játszanak, mert minden másra is figyelni kell.

Az enyémek folyton szaladgáltak is, felugráltak ágyra, ugráltak rajta, kergetőztek, bújócskáztak, stb.

Soha nem korlátoztam őket a játékban, esetleg ha veszélyes volt.

Nem jó ha sok szabály van a gyerek életében. Amennyire lehet, csökkenteni kell a számukat, még így is marad elég, amit muszály betartani.

Elég nagy szabály egy gyereknek, hogy az emeletes ágyra nem rohangálunk fel és le.Mert ugye milyen jó dolog lenne fel-le mászkálni, fent bírkózni, stb.Nagy kíhívás egy izgő-mozgó gyereknek, ha ott a lehetőség, de tilos.

Már csak ezért sem vennék emeletes ágyat!Meg nem is biztos, hogy mindig betartanák a szabályt, és leeshetnének könnyen. Nálunk sokszor jönnek barátok játszani, több gyerek is, nem kockáztatnám meg, hogy mások gyereke leessen.Azt meg sosem tenném, hogy a gyerekek hálószobájában tilos játszani.

2017. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
44%

Mi öcsémmel pont ennyi idősek voltunk, amikor emeletes ágyat kaptunk. Semmi bajunk nem lett, én egyszer estem csak le, de a saját hülyeségem miatt, és nem 6, hanem 10 évesen. Mondjuk nagy bajom abból se lett, két napig fájt a karom egy kicsit, de ennyi.

A nagyobbik fiam 5-7 éves kora között galériaágyon aludt, pont mint egy emeletes ágy, csak alul nem volt semmi. Sosem esett le, semmi baja nem történt.

2017. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
44%

"Tisztában vagyok azzal, hogy (hely)spórolás miatt választják ezt, akik több gyereket vállalnak, mint amennyinek megteremtik előtte a normális körülményeket."


Ez azért nem kicsit volt paraszt beszólás a részedről, nem gondolod? Bunkózás nélkül nem megy?

2017. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Visszakerestem, 20-as amit írt, kedves 25-ös.

Egy saját véleményt írt le, normális hangnemben!Semmi bunkózás, semmi leparasztolás.

Ellenben te kedves 25-ös, leparasztozod, lebunkózod.

Ha már valakinek van véleménye és az ellentétes a tiéddel, az már bunkó paraszt? Hát akkor ilyen alapon mindenki az, de főleg aki másnak ilyet ír.

2017. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem gondoltam, hogy ezt magyarázni kell, de igen, elég bunkó dolog azt kijelenteni, hogy aki emeletes ággyal akar helyet spórolni a lakásban, az nem teremtett normális körülményeket a gyerekvállaláshoz.
2017. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Meg lehet normálisan is írni a véleményünket, akkor sem kell rögtön bunkózni.Lehet vitázni szépen is.
2017. szept. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!