Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A te babád mennyi idős koráig...

A te babád mennyi idős koráig igényelte az ölben, sétálva elaltatást és mennyi volt a súlya, amikor leszokott róla?

Figyelt kérdés
Ha te szoktattad le róla, hogy csináltad és mennyi idős volt?
2017. nov. 28. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Sosem igényelte, szoptatás után rendszeresen elaludt már a böfiztetés közben, beraktam az ágyába és aludt.


(Ha ilyenkor sokáig tartogatod, akkor rászokik, ha leteszed, ordít és mivel valamikor már nem birod fizikailag, ezért leszoktatni is csak sok sírással lehet késöbb)

2017. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Első gyerekem 19 hónapos korában szokott le, mikor a ciciről is leállt. Akkor 10 kiló körül járt. Második gyerekem 20 hós, még bőven igényli, pedig már nem cicizik, 10 kiló most.
2017. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1,5 évesen volt egy időszaka, amikor megint csak úgy aludt el, hogy ringattam (előtte meg már volt olyan szakasz is, hogy elég volt lerakni. A többség nem direkt szivatja magát, kedves 1-es, hanem szimplán bevet mindent, hogy valahogy, de aludjon a gyerek). 10,5 kg volt ekkor.
2017. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*ja, nem szokattam le, hanem egyszerűen elhagyta. Minden ringatás előtt mindig megpróbáltam csak szimplán lerakni. Takaró, simisimi, majd ki. Ha felugrott, visszafektettem. Ha nem ment, ringattam.
2017. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

**látszik, milyen fáradt vagyok, mindig kihagyok valamit.

Kicsivel 2 éves kor előtt "javult meg" az alvása.

Viszont most mindjárt 2,5, de újra pocsék. Nappal és éjszaka is. Jönnek az utolsó fogak. Nincs recept, igazodunk a helyzethez. Hol így, hol úgy sikerül, máskor (gyakran) meg nem alszunk. vele együtt.

2017. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!