Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Segítenél leszoktatni a...

Segítenél leszoktatni a babámat az ölben (vállon) elalvásról? Hátfájás miatt nem bírom tartani és sokáig sétálgatni vele.

Figyelt kérdés
Eddig úgy aludt el, hogy amikor kezdett álmos lenni, jönni akar ölbe, hogy altassam el, ez kb 30-45 perc. Egyre nehezebb és már nem bírja a hátam.
2017. dec. 4. 08:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk IKEA relax fotel oldotta meg ezt a problémát, hintázom vele.

Vagy tedd magad mellé ágyon és úgy öleld át ringtgasd, akkor sem kell sétálnod.

Adamo jellegű hinta esetleg...

2017. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi kb 1,5 éves koráig cipeltük ugyanígy:))

Egyszerûen tovább nem ment, hát mi “sírni hagytuk” picit, két nap alatt megszokta, hogy az ágyában kell elaludnia.

De ott voltam vele és fogta, simogatta a kezemet, karomat és ùgy aludt el. Így ment 2 éves koráig, akkor megtanult egyedül elaludni, ùgy, hogy nem vagyok benn a szobában vele. De ehhez is sírni hagytuk kicsit, de kb 2 nap alatt ezt is megszokta.


Szòval mi nem tudtuk tökéletesen csinálni.

2017. dec. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!