Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A kislányom most 8 hónapos....

Farkas0a kérdése:

A kislányom most 8 hónapos. Elalvásnál mindig matat a kezével, az én kezemet keresi. Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
Minden elalvásnál kajtat a kis kezeivel, a szeme már csukva. Én ott görnyedek a kiságy felett és fogom a kezét, de nem tud egyből elaludni, hanem szorongatja, fogdossa a kezem. Kb. 20 percig állok ott és amikor úgy vélem, hogy elaludt eljövök csendben. Ha szerencsém van nem veszi észre, hogy kivettem a kezem, ha nincs akkor felébred rá és kezdhetem előröl. Próbáltam már plüssöt vagy valamit a kezébe rakni, de megérzi, hogy az nem az én kezem. Ja és apáé sem jó, csak az enyém. Van valaki hasonló helyzetben?
2018. jan. 17. 21:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
Ötlet? A szeparációs szorongás idején? Vágd ki a kiságyat, én is ilyenkor tettem.
2018. jan. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült átszoktatnom arra, hogy hangos, ütemes szuszogásra aludt el. Sokat nem javított a helyzeten.
2018. jan. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban kapott egy 2 személyes ágyat a kiságy helyett. Lefeküdtem mellé ( sem bújás, sem simi nem volt igénye) csak feküdtem és úgy tettem mint aki alszik. Elaludt, kijöttem. Egy idő után már nem kellett a kezét se fogni. Csak mellé feküdnni.

Most 2,5 este még mindig mellé kell feküdni. Nekem ez nem probléma.Szóval ez csak akkor opció ha tudod h hosszú távon ez neked még belefér.

2018. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kiságy a tiétek mellé tolva? Külön is alszik, és meg is foghatja a kezed.
2018. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hós a fiam Ő úgy alszik hogy melléfekszem de közénk teszek egy plüsst, azt macerálja.Kb. 3-4 dalt eléneklek neki és alszik.Ha elaludt plüssel takaróval együtt átteszem a kiságyba.
2018. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Aludjatok egyutt, bujjatok ossze! Legjobb a vilagon!

Eleinte a kezem kellett neki is, mar egy jo ideje a fulem.2.5 eves lesz lassan. 

2018. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen valószínűleg èn szoktattam erre. Remèlem sikerül valami mással pótolni a kezemet, vqgy más alvári rituálèt kitalálni, mivel 1 èvesen már oviba fog menni. (Nèmetországban èlünk itt ez a normális)
2018. jan. 18. 14:32
 18/18 anonim ***** válasza:
Vagy elaltatod vagy kisnyuszi amit megölelhet.
2018. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!