Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másnak is rosszul aludt a...

Másnak is rosszul aludt a babája éjszaka?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a kisfiam iszonyatosan aludt éjjel, hátha tudtok segíteni, hogy mi lehet az oka. Front? Vagy mitől lehet még ez?5 hónapos, a fogzás indokolhatja? Teljesen kétségbe vagyok esve! Ordított, semmi nem volt Neki jó!

2018. márc. 30. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

5 hónaposan ez bármi lehet. Fogzás, a hasa, front stb.

De egyébként az én 1 évesen is fent volt hajnalban. Nem sírt, de felébredt, át kellett mennem hozzá. Amúgy reggelig szokott aludni. Lehet, hogy van vmi a levegôben.

2018. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mostanában ez van,felébred,sír,cicizik,visszarakom,kis idő múlva újra ébred,énekelek neki,ringatom,de semmi nem használ!A ma éjszaka vitte a prímet! Éjféltől fél 3-ig ébren, 4 előtt megint felsírt, negyed 7-ig nem aludt vissza!
2018. márc. 30. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:

2 napja nálunk is rosszabbul alszik.Sokszor megébred.Biztos ,hogy neki fáj a hasa is ,mert van hogy pukizik.De mivel a nyála is folyik meg front is van az ember úgy igazán nem tudja mire fogni.

Nézted a lázát esetleg?

2018. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

6 hónapos és 2 óránként ébredt. Amúgy csak 1x szokott.

Szerintem front lehet. Eléggé vacak idő van.

2018. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem éreztem Őt melegnek,ezért nem mértem lázat. Nem hiszem, hogy lázas volt!Azért azt lehetne érezni kézzel is mindenféleképp, ugye?
2018. márc. 30. 10:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónapos babám is rosszul aludt ma, pedig este 10től 6ig mindig alszik. Ma 4x kelt fel éjjel.
2018. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor mostmár szinte biztos, hogy az idő kavar be!Látom nem leszek egyedül mosott sz...r!
2018. márc. 30. 12:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Elvileg tegnap és tegnapelőtt volt kettősfront, ma hajnalra elment.

Nekem a kislányom 11-ig 20 percenként ébredt de csak a cumiját kérte vissza, pedig 9 körül felkel 1x általában szintén cumiért aztán már csak éjfél fele enni. Szóval neki rossznak számított az éjszaka. 9 hónapos lesz pár nap múlva.

2018. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Az én 6 honaposom nyolckor kidőlt, hét körül kelt, de tegnap egésznap nyuzta az unokanővére, meg zongorázott is neki :)
2018. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!