Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 9 hónapos a babánk. Miota...

9 hónapos a babánk. Miota megszületett nem aludtunk végig egy éjszakát sem. Nem 1-2 alkalommal ébred, hanem óránként. Elofordul, hogy óránként többször?

Figyelt kérdés
A kérdésem azoknak szólnak,akik hasonló helyzetben vannak/voltak.Mennyi idős korában nőtte ki ezt a babajuk? Volt e valami ami esetleg javított a helyzeten? Illetve gyorsabb volt e a babajuk mozgasfejlodese?Nekem a gyerekorvos mondta, hogy főleg a gyors mozgasfejlodesu babák ébrednek ennyire gyakran.De speciel én már nagyon ki vagyok purcanva😂
2018. júl. 6. 14:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

7


Azért elég durva.Minden barátnőm aki mostanában szült mondja, hogy a babájuk x ideje vígan végig alussza az éjjelt én meg mindig olyan vagyok mint a mosott izé...

2018. júl. 6. 17:11
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

8-as

dehogy fáznak meg :)

A légkondi a 2018-ban nem azt jelenti, hogy fúj egy jeges orkán közvetlen közelről, megállás nélkül.

2018. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen gyerekek

Nalunk az segitett nem kapott ejjel mellrol enni.

2018. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk nem volt mindennapos, biztosan nem volt óriási oka, de a fiam akkor nem ébredt már fel éjjel, ha egyszerűen lazább pizsamában ment aludni.


Példa:

Amíg mi póló+nadrágban aludtunk ikea 4 évszakos közép vastag paplannal, addig ő rövid ujju bodyban és egy pléddel (nem takaróval) aludt, amit csak a derekáig húztunk fel.


Egyszerűen nála az derült ki, hogy lazábbra kell öltöztetni mint minket. Nesze neked "plusz egy réteg".. :D


Amúgy az is számíthat, hogy hogyan telik a nap. Nálunk pár húzós estét az okozott, hogy este délután ment a háttérben a tv. Ahogy ezt elhagytuk, nyugodtabbak lettek az esték.

2018. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, barátnőid vagy sem: ne felejtsd el, hogy most már anyák vagytok. És az anyák közötti, nagy, nép játék része az, hogy mindenki azt mondja, hogy a gyerek átalussza az éjszakát, 140-es az IQ-ja három hónaposan és ógörögül kér vizet pohárban reggelente, valamint szobatiszta lett varázsütésre másfél évesen, magától megtanult 3 nyelvet ovi előtt, és imádja, sőt, nyolc hónapos kora óta maga követeli a brokkolit, többszörösen összetett mondatokban.


Nem verseny ez :) Minden kialakul, előbb-utóbb, nem vagy rosszabb anya ettől, csak fáradtabb. És a gyerkőc sem butább, csak nem olyan, mint amit elhazudnak mindenki másról.


Az első évet kb. túl kell élni. De egyre jobb lesz ;)

2018. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, h átfutottam rajta, de éjszaka amikor felébred,hogy altatod vissza? Cicivel vagy anélkül? Ha cicivel hányszor teszed mellre egy éjszaka alatt?
2018. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

13


Konkrétan enni nem kap és nem is kér már éjjel. Komfortszopizni fogzáskor hagytam, mert akkor tényleg igényelte.

2018. júl. 7. 10:49
 18/22 A kérdező kommentje:

14


Mi is az elején nagyon bebugyoláltuk:) Ez a laza kis pizsi amit aztán beszereztünk neki kicsit segített a helyzeten,láthatóan jobban is érezte magát ,de az alvása sajnos nem lett jobb.Pedig nagy reményeket fűztem akkor a biztos melege van ,,vonalhoz".

2018. júl. 7. 10:52
 19/22 A kérdező kommentje:

15


Jót mosolyogtam azon amit írtál:)

Lehet ez is benne van amúgy.Nem érzem rossz anyának magam, csak frusztrál napközben annyira kis boldog baba az éjszakák meg pont az ellenkezőjét mutatják.Meg mondjuk tényleg hulla vagyok nekem is jó volna már pár átszunyált éjszaka.Mondjuk még reménykedem a 12 hós korba, mert állítólag a 6-12 hó a legrosszabb alvós korszakuk..(neten olvastam,most ebbe kapaszkodok) addig meg már féllábon kibírjuk:D

2018. júl. 7. 10:59
 20/22 A kérdező kommentje:

16


Legtöbbször elég ha simogatom a hátát vagy paskolom a pelust esetleg megemelgetem a lábait és már attól visszaalszik.Szopizni igen ritkán kér.Fogzáskor kérte, akkor azért hagytam mert hátha az is segít neki.

2018. júl. 7. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!