Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 9 hónapos a babánk. Miota...

9 hónapos a babánk. Miota megszületett nem aludtunk végig egy éjszakát sem. Nem 1-2 alkalommal ébred, hanem óránként. Elofordul, hogy óránként többször?

Figyelt kérdés
A kérdésem azoknak szólnak,akik hasonló helyzetben vannak/voltak.Mennyi idős korában nőtte ki ezt a babajuk? Volt e valami ami esetleg javított a helyzeten? Illetve gyorsabb volt e a babajuk mozgasfejlodese?Nekem a gyerekorvos mondta, hogy főleg a gyors mozgasfejlodesu babák ébrednek ennyire gyakran.De speciel én már nagyon ki vagyok purcanva😂
2018. júl. 6. 14:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk a mozgásfejlődès zavart be.10 hónaposan már járt,azóta alszik.Most 13 hónapos,már csak a fogzás zavar be olykor,de amúgy max egyszer èbred èjszaka.Kitartás.
2018. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekfüggő.Három gyerekem van. A legnagyobb kb 2 hetes korától végig aludta az éjszakát. Nappal viszont szinte semmit nem aludt. A középső két éves koráig rossz alvó volt éjszaka, viszont a nappali alvásai kiszámithatóak voltak. Mondjuk nála egyértelműen a fogzás állt a háttérben. A harmadik most 1 éves, nála periodikusan váltakozik a jó és rossz alvós időszak. Mindhárom anyatejes volt ill a kicsi még mindig az.
2018. júl. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!