Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A gyerek nem alszik óvodában!...

A gyerek nem alszik óvodában! Párom pedig sokszor hazahozza! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Párom kislánya nem tud aludni óvodában, mert ott világos van. Egyébként is mindig hiszti van, ha oviba kell menni. 8-ra megy, délben megyünk érte, 2-kor alvás 5-ig. Eu így jó? Olyan, mintha már azért nem akarna ott aludni, mert tudja, hogy az apja megy érte. Ez így normális?

2018. okt. 8. 12:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az óvoda állami intézmény, a befizetett adóból tartja fent magát, többek között az én adómból is - akkor nekem miért lenne kevesebb jogom ott altatni?


A te adód most elmegy a gyes-edre meg családidra.

2018. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

igen? és biztos szeretnéd összevetni, hogy a szülést megelőző 10 évben ki tett többet a kalapba? Szerintem nem sok cég jelenti be tisztességgel a dolgozót olyan magas bruttó bérrel mint az enyém.. de ez nem kinek nagyobb a f...a verseny, hanem itt arról van szó, hogy a fiatalok eltartják az időseket, a dolgozók a kismamákat, és nem nézzük ki mennyit tesz a kalapba!!! viszont akkor azt se nézzük már hogy ki hány évig van otthon a gyerekkel!


Ez az egyik. A másik, hogy én nem adom bölcsibe a kisebb gyermekem, még hozzá azon elvből, hogy a nagy is megkapott engem 3 évig! Így a kicsi is megkap engem 3 évig! Ez nem a nagy ellen irányul. Nem arról van szó hogy van új, kisebb, cukibb! MAximálisan téged minősít, hogy ez egyáltalán eszedbe jut! ITthon vagyok a kicsivel 3 évet, ahogy a naggyal is tettem. Hogy a nagy itthon van e eközben vagy óvodában, érdemben semmit nem változtat, szerencsére imádják egymást, és a nagy imádja az óvodát is, és nincs itthon ebből konfliktus.


harmadrészt meg csak szólok, az óvoda kötelező, nem én találtam ki hogy lerázzam a gyereket! Szerencsére jó az ovi, jó a csoport, nagyon szépen foglalkoznak ott vele (Montessori) nevelve van akkor is ha megy (nyilván azért is szereti mert érdekes) gondolom számodra teljesen hihetetlen hogy egy gyerek szívesen megy óvodába, el tudom képzelni milyen lehet nálatok a családi légkör ennyi rossz indulattal.

2018. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!