Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » SOS! Valaki volt már így?...

SOS! Valaki volt már így? Hogy oldottatok meg?

Figyelt kérdés
Jövő héten esküvőbe megyünk. Van 8honapos 100% anyatejes babánk, aki születése óta nem veszi el a cumisüveget. Sajnos csak addig lehetünk az esküvőben, ameddig el lesz a kicsi, mivel nem tudom, h oldhatnam meg, h anyumnak elaludjon?És ha újra ébred neki, h altassa vissza? Babakocsi kilőve, abban nem marad meg. Ki akar mászni belőle mindig.

2019. máj. 30. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha ennyire kötődik és senki mással nincs el, és mindenáron el akarnék menni az esküvőre, akkor csak a szertartásra mennék és leghátul állnék meg, hogy ha sírni kezd a babám, akkor egyből ki tudjak menni vele.
2019. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szertartás része nem probléma, hanem, h a buliban tovább ott lehessünk. Anyuék elhoznák őt, de eddig nem tudjuk, h aludna el neki és ha felkel, h altassa vissza mivel eddig nekem csak a cicin aludt el éjjel
2019. máj. 30. 18:50
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Én nem mennék a buliba ez esetben. Vagy pedig hordozóban magamra kötném, ott biztos elvan, de akkor értelemszerűen nem a hangos részen lennénk.
2019. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja és hozzateszem, h fogzik, úgyhogy éjjel óránként, 2 óránként ebred
2019. máj. 30. 18:56
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Fontosabbak a gyerekek, mint a buli. Szertartásra elmentem, addig anyukámmal elvoltak a gyerekek, aztàn irány haza. Fogzó, szenvedő babát nem hagyok senkire.
2019. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem vinném a buliba és ha ennyire nincsen el mással, akkor én sem mennék. Oké, hogy a gyerekvállalás nem jár együtt azzal, hogy feladd az életedet, de azért igenis lemondásokkal jár. Ezt a helyzetet nem fogod tudni megoldani jövőhétig, így csak annyit tudsz tenni, hogy elmész egy sírós babával vagy pedig lemondasz a buliról (ahova egyébként sem való egy 8 hónapos baba, de ez már csak magánvélemény).
2019. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerencsére nappal elvan nem nyűgös. Csak éjjel sokszor fent van, de 3-4perc és mellemen visszaalszik
2019. máj. 30. 19:00
 8/16 A kérdező kommentje:
Elvan az anyummal nagyon is szeretik egymast
2019. máj. 30. 19:02
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem maradnék a buliban, csak addig, míg tudom, hogy jól elvan mással. Aztán bulinak vége, mennék altatni és természetesen ott lenni neki ébredéseknél. Nem igazán értem miért olyan oltári nagy dilemma egy lakodalomból hamarabb eljönni egy pici babás anyukának. Ha már ez is nehezemre esett volna, azt jelenti nem állok készen az anyaságra.

Mi is elmentünk egyébként egy lagziba a kb ennyi idős gyerekünkkel anno, de elsősorban mert nem nem volt szivem nem elmenni a barátnőm lagzijába. A férjemmel a közeli szálláson aludtunk, a bulit hagytuk, szálláson mosdatás, szoptatás, altatás. A férjem a babával aludtak én pedig visszamentem még a menyasszonytáncra, gyorsan beszélgettem az ismerősökkel elbúcsúztam és mentem vissza a babámhoz meg a férjemhez. Jó volt, elég is volt és a gyereknek is ott voltam.

2019. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Mi a héten voltunk


Viztükmmagunkk


A szertartás pont alvásidőben volt.. Babakocsiban aludt

Nem ramazurizott.


Igaz már 10 hónapos


Jó sokáig nem aludt este az izgalmak miatt


Utazóágyban utána aludt bébiőrrel.( egy szobában)


3 kor indultunk haza.


Reggel szokásos ébredési időhöz képest 1 órát ráhúzott..

2019. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!