Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb légzésfigyelő?...

Melyik a jobb légzésfigyelő? Volt hogy beriasztott? Sikerült a gyermeket felébreszteni? Hány hónapos korától használjátok? Használtan vettétek vagy újonnan?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is Angelcare-t használok, egylapos, újonnan kaptam és születése óta használom. Egyszer volt vele problémám, írtam is ki kérdést róla.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Azóta ez többet nem fordult elő.

Mostanában gyakran beriaszt éjjelente, és nem vakriasztás. Amióta ilyen meleg van, a kisbabám (6 hónapos) nagyon rosszul alszik napközben, így este szinte elájul. Annyira mélyen alszik, hogy néha elfelejt levegőt venni. De a sípolásra felébred és újra vesz levegőt, és akkor ki is kapcsol a riasztás.

Én is úgy tudom, hogy a Babysense a legjobb légzésfigyelő.

2010. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Álomvirágot használunk. Tudom, hogy nincs olyan nagy reklámja, mint az Angelcare-nek, én is sokat nézegettem, hogy milyen legyen és végül már hajlottam az Angelcare felé, de aztán meggondoltam magam. Végülis jól döntöttünk, hogy az Álomvirágot vettük, mert a koraszülött osztályra kerültünk, ott is ilyen volt. Kezdetektől fogva használjuk, most 7 hónapos a fiam. Szerintem jó dolog, hogy ennek a fajtának három érzékelő lapja van, így még akkor sem jelzett, ha az ágy szélén volt a babám. Most hogy nagyobb és össze-vissza forog, így sem volt téves riasztás soha. Viszont, ha elfelejtem kikapcsolni, amikor kiveszem a gyereket, akkor egyből sípol. Mi 25.000,- forintért vettük, de most láttam a Brendonban le volt árazva 19.000,- forintra. És nekem az is számított, hogy magyar termék.
2010. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekünk Angelcare 401 van. 5 hónapos a fiam, még egyszer sem riasztott, nem volt még vele probléma. Amikor született a kisfiam, a kórházban is Angelcare volt a babák alatt. Ott sem volt téves riasztás.

Egyébként nem terveztünk venni légzésfigyelőt, de mivel koraszülött lett a babám, végül nem volt kérdés, hogy vegyünk-e. Mi is újat vettünk, elég drága volt, akkor ez volt a legújabb AC (nem tudom azóta van-e újabb), de nem akartunk ezen spórolni!

2010. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!