Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobban kellene féltenem?...

Jobban kellene féltenem? Rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
Voltam ma egy barátnőmnél a 10 hós kislányommal. Barátnőmnek van egy 3 hónapos babája és egy 19 hónapos fia aki most kezdett el menni. Kislányom is most kezdett el menni. A látogatás végén azt kaptam meg hogy kb nem vagyok normális hogy nem vagyok folyton mögötte hogy megfogjam ha esik. Hát nem tudom de akkorát azért már nem esik. Max popsira ül vagy hasonló de nem sír, akkor én nem gondolom hogy minden pillanatban a nyomában kéne lennem és elkapni. Eljátszik egyedül nagyon szépen tehát nem értem. Szerintetek rosszul csinálom?
2019. júl. 28. 15:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hat az már tényleg nem normális kategória. Természetesen van egy határ és a szemem mindig rajta van!
2019. júl. 28. 23:05
 12/14 Coffelia ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled, a gyerekek úgy tanulnak meg esni, illetve pl. védeni a fejüket, hogy megtapasztalják az esést. Egy barátnőm kisfia koponyatörést szenvedett babaként egy baleset következtében, teljesen felépült belőle, viszont onnantól mindentől óvták. Az eredmény az lett, hogy óvodásként tanulta meg reflexként védeni a fejét esés közben, külön oda kellett rá figyelni, hogy gyakorolja az ilyesmit, annyira helyette csináltak korábban jmdent.
2019. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

A betonon vagy aszfalton sem kell félteni, ott se legyél a popójában. Semmi komoly baja nem történik, ha séta vagy futás közben elesik. Jó persze, horzsolás lesz, meg beveri valamilyét, de csak ebből fog tanulni.


Vészelyes alatt, amit már írtam meredek lépcső, futó bicikli, roller, stb.

2019. júl. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 19 hós, már fut. Soha nem szetette, ha a hatsójába vagyok. 60 nm- en nem érheti nagy baleset. Esni rég megtanult, kanapéról pl 9 hós kora óta el- fel tud mászni. Mostanában ugrál rajta és mivel falra borsó, amit mondok, a közelben tartózkodok.


A súly nem befolyásolja a járás elkezdését.

2019. júl. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!