Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, lanyaitok vagy...

Anyukak, lanyaitok vagy fiaitok szeretitek jobban? Marmint mi a kulonbseg lany vagy fiu baba kozott? Igaz az, hogy az anyukak a fiu babakba jobban szerelmesek? Es ha megnottek melyikkel jobb a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Se a fiamba, se a lányomba nem vagyok "szerelmes".
2019. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem mindkettőt, de más a kapcsolatom mindegyikkel (szerintem ez nem nem kérdése, 2 különböz személyiség, nem is lehetne egyforma a viszonyom velük).

A fiammal nehezebb megtalálnom a közös hangot.


Szerelmes nem vagyok beléjük. A férjembe vagyok szerelmes. Nálam nincs a gyerekekkel kapcsolatban rózsaszín köd. Nekimegyek bárkinek ha bántaná őket, nagyon szeretem őket, de nem érzem azt, amiket néha itt olvasok, hogy "ő rájuk vagyok a legbüszkébb", vagy hogy "életem értelmei", vagy hogy "velük lettem teljes".

2019. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Ez totál egyéni.

Ismerek anyukát, aki sírva fakadt, hogy fia lesz a lány után. Úgy beszél róla, hogy "ez"...

Szóval ő nem szerelmes a fiába. A lányába annál inkább...


Hogy mi a különbség a lány és a fiú baba között? A fiúnak van p-cse...


Az a különbség, amit te látsz bele!

2019. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

4 lányom van. Mindannyian egészen más személyiségek és máshogyan szeretem őket. Nem tudnék választani, különbséget tenni, csak épp egyikük harcias amazon, a másik bújós, a harmadik borzasztó okos és folyton azon dolgozom, hogy kicsit legyen még felhőtlen gyerek, a negyedik meg annyira megszokta, hogy várni kell a nagyok miatt, hogy direkt oda kell figyelnem rá, mert neki bármi megfelel. Egyiküket sem szeretem jobban, vagy kevésbé, de máshkgy szeretem mindegyiküket.


Sokkal inkább személyiségtől függ ez, mintsem nemtől.

2019. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!