Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves kislányom csak ízesített...

1éves kislányom csak ízesített vizet iszik (100%os baba gyümölcslé vizezve) de mostanában éjjel is igényelné az ivást. Akinek nem vizet iszik a babája mivel oldja meg az éjjeli itatást?

Figyelt kérdés
Sokáig próbálkoztam vízzel, de a nagy melegben feladtam elveimet és vettem Babydream 100%os gyümölcslevet, azt már itta babám. (persze jól felvizeztem) Most meg bajban vagyok hogy éjjel a fogaira tekintettel jó lenne ha vizet inna... 😪
2019. júl. 31. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%

Vizet ivott éjjel ha kért. Tápszert/tejitalt nem nagyon szerette már 1 éves kora utàn, bele kellett imádkoznom.

Oviig csak gyümölcslevet, yippyt, kubit volt hajlandó meginni. Ha vizet adtam, inkább nem ivott. Viszont amióta ovis, szereti a vizet, itthon is azt kér legtöbbször!

2019. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen melegben teljesen normális, ha ébred éjszaka inni! Mi felnőttek is megébredünk, mert szomjasak vagyunk, iszunk, és alszunk tovább.

Esetleg próbáld meg, pár csepp citrom levet, ad egy kis ízt a víznek.

Sajnos, ha eddig édeset ivott, azt szokta meg, 'hülye lenne' sima ízetlen vizet inni. De azért csak legyen előtte mindig friss víz, inni fog.

2019. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!