Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nappali alvás időt lehet...

A nappali alvás időt lehet valahogy növelni?

Figyelt kérdés

Úgy 2 hete sikerült elérnem, hogy a kisfiam a kiságyában is elaludjon nappal. De mindig csak 30 percet alszik és aztán sírva ébred. Pontosan 30 perc múlva minden nap.

Tudom, hogy nem pihente ki magát, mert amint kiveszem már csukódik is vissza a szeme. Viszont visszatenni már nem lehet, mert rögtön ébred és sír. (Többször próbáltam.)

Ha hurcolom vagy tolom a babakocsiban, akkor még alszik minimum 1 órát.

Sajnos hurcolászni már nem tudom, mert nehéz. A babakocsis megoldás pedig nem kivitelezhető szakadó esőben vagy 35 fokban.

Van valakinek valami jó ötlete?


2019. aug. 5. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tuti megoldást nem tudok rá, mert nálunk is a hordozás jött be főleg, de mi lenne, ha pont, mielőtt lejár a 30 perc, odamennél mellé, és picit a hátára tennéd a kezed, hogy álmában érezze? Nálunk ez gyakran beválik, amikor a lányom alszik, és elkezd forgolódni (általában ilyenkor meg szokott ébredni, ha érzi, hogy nem vagyok ott). Úgy maradok 5-10 percig, amíg megnyugszik, aztán megint mehetek a dolgomra...
2019. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezt holnap ki fogom próbálni!

2019. aug. 6. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!