Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítőt érdemes venni?

Járássegítőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nem tudom,higy meg e vegyem a gyerekemnek! Van egy minnie járássegitő és babakocsi egyben amin gondolkozom.. és van egy sima minnie játékbabakocsi! Egy évesnek melyik való?
2016. dec. 1. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Hacsak nincs valami fejlodesi rendellenessege vagy ortopediai oka, NE vegyel semmilyen 'jarassegito' cuccot. A gyerek akkor tanul meg jarni, amikor az egyensulyozo kepessege, mozgaskoordinacioja keszen van erre. Kivulrol 'rasegiteni' meg a legnagyobb joindulat mellett is tobb kart okoz, mint hasznot hajt.
2016. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Ìgy van.


Akkor érdemes babakocsit venni neki, amikor màr babàzik. Kb 2-3 évesen.

2016. dec. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Úgy szeretitek emlegetni a Dévényt, ilyenkor miért nem?

Itt a véleményük: nem káros egyáltalán, csak felesleges, megoldják a babák máshogy

[link]


Egyébként nem ismerem a konkrét babakocsit, de szerintem annyi lehet a különbség, hogy a járássegítő kevésbé borul? Linkelj!

2016. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegnap is megvitattátok ezt a kérdést, és akkor is felesleges volt...
2016. dec. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tegnap sem volt felesleges megvitatni. De miért kell háromszor kiírni ugyanazt? Nekem nagyon fontos kérdés a csecsemőkori mozgásfejlődés, már a szótól is kiütést kapok, hogy "járássegitö". Minek? Beteg a gyereked? Ha nem, örülj neki és meg fog tudni tanulni járni. Ugyanakkor megnéztem azt, amit venni akarsz, nem hiszem, hogy különösebben káros lenne, mert egy sima játék babakocsi jó drágán, csak egyszerűen máshogy hivják, hogy a hülyék megvegyék, de nem akkora szörnyűség, mint pl. a bébikomp. Én biztosan nem venném meg, de nekem nagyon fura, hogy nem látod, hogy csak egy egyszerű négykerekű, tolható kocsi. Akármit tolhat maga előtt a gyereked, az segíteni fogja a járásban. Éppen ezért biztos nem vennék semmi ilyet, mert nem kell neki segítség ha egészséges, jót biztosan nem teszel vele ha megveszed neki, vagy nem okozol bajt, vagy rosszabb esetben hátráltatod kicsit a mozgásfejlödésben.
2016. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Felesleges...
2016. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Idiotaknak uzenem h en ezt a nyomorek lerdet egyszer tettem ki! Annyi a kulonbseg h a jarassegitos babakocsi nem borul... a sima babakocsi borul! Senki sehova nem erolteti a gyereket! Van ilyen jatek.. 10 honapos a gyerekem. Gondoltam veszek neki egy uj jatekot.. miert ti mennyiert vesztek a gyereketeknek jatekot 300 ftert? 10 ezer a jarassegitos babakocsi.. 6 ezer a sima babakocsi.. mi az h nem latom h az mi... egy nagyon szep rozsaszin minnie mintas babakocsi... ami jarassegito is.. ami sztem arra valo amikor agyerkoc mar jar de meg esik kel... az gondolom segit neki h ne essen el... am van mar egy jarassegitoje es arra is fel all... csak nem moge hanem ele.. na mind1 nem magyarazkodom.. egyebkent megrendeltem es hnap hozza a futar.. ha itt fog porosodni a lakasba az en bajom az en penztarcam banja! Ide miert csak olyan kerdest lehet fel tenni ami tetszik es megfelel masoknak. Hulye idiota majom tarsasag veletlen 2 kulon ember tett fel egy azonos idobe egyforma kerdest akkor mar jon az okoskodas... idiotak
2016. dec. 5. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!