Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babát megvisel ha 5...

9 hónapos babát megvisel ha 5 napig távol van az anyjától?

Figyelt kérdés
Meghívtak nyaralni, de a fiamat nem, és szeretnék menni, mert amúgy nem engedhetném meg magamnak kb sose. Anyukám vigyázna rá addig. Sajnos szopis baba, úgyhogy arra az időre legalább le kéne szoktatnom amíg távol leszek. Mennyire viselné meg, hogy lehetne könnyebbé tenni?

2019. aug. 10. 08:45
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Aztán hányan mennek a pasijukkal maradni? Azok sokkal különbek, csak mert ők együtt vannak? Mi még randizgatunk, de nagyon normális.
2019. aug. 10. 09:25
 22/45 anonim ***** válasza:
98%

Nem érted



Nem az a baj, hogy a pasi fizeti a nyaralást


Nem az a baj, hogy új párkapcsolatot keresel

(Sőt)


Az a baj, hogy a pasi nem párkapcsolatot lát benned.

Az a baj, hogy a gyerek neki nem számít, hosszabbtávon ez pedig vagy a gyerek kárára vagy a kapcsolatéra megy( rövidtávon is a gyerek kára lesz, már most otthon hagyod)

2019. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Szerintem azt keres, csak még gyerek nélkül ismert meg és most szokatlan neki, hogy gyerekem lett.
2019. aug. 10. 09:31
 24/45 anonim ***** válasza:
97%

Akkor meg el fog máskor is vinni.

Milyen normális aki csak-most-az-egyszer visz el, a csecsemőd nélkül?

2019. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
98%

Ha azt kerrsne akkor meg merted volna mondani egyenest hogy szoptatós babád van


Vagy meg sem fordul a fejében, hogy elkora gyerek mellől eljössz.


Ha nem szokta még meg, hogy van gyereked, akkor voszont nem tart ott a kapcsolat, hogy nyaralni menj vele, mert abból csak szex lesz, nem igazi párkapcsolat.


Nem tudom mennyi idős vagy, mert ez így 32 éves fejjel nekem tisztán látszik.


/ eddig sem ítélkezni akartam, csak meglepett, hogy ezt nem látod/

2019. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
99%

A te felallásodban nem mennék. Itt egy 9 hós szepás, cicis kicsi gyerek. És egy vadidegen pasi, aki azt mondja, hogy elhív nyaralni, de a gyereket ne vigyem. Nálam ez nem jatszana. Vagy elfogad a csomagommal együtt, és elfogadja azt, hogy viszem a gyereket, vagy kalap-kabát, keressen gyermektelen nőt. Ócska szöveg, hogy idegen neki a gyerek. Gondolom a megismerkedésetekkor tudta, hogy van egy gyermeked.

Gusztustalan dolog a részéről, hogy téged meghív, a gyereket nem. Te pedig naiv vagy, ha elhiszed, hogy ezek után majd el fogja fogadni. Ő csak téged akar, a csomagodat nem. Szoval nem, így nem mennék el. Kizártnak tartom azt is, hogy megforduljon a fejemben azok után, hogy kijelenti, hogy ne hozd a gyereket.

2019. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon megviselné a babát. Te meg mérlegelj. Vagy a pasas vagy a gyereked.
2019. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
12%

Olyan szánalmasak vagytok. Naponta érkezik ilyen kérdés, mi a válasz? Persze menj nyugodtan, kapcsolódj ki stb. Most csak azért mert pasival menne, ne menjen, mert k***a. Neki már nem lehet joga kapcsolatra, nem sze*elhet, csak azért mert anya.

Szoptatás szempontjából tényleg nem ideális, de magánügye.

2019. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, végre valaki megtért engem is. :)
2019. aug. 10. 10:14
 30/45 anonim ***** válasza:
98%

Nem, én eddig se válaszoltam semmilyen kérdésre, hogy hagyja nyugodtan vki a szoptatott csecsemőjét napokra másra.

Az persze, hogy egy estére elmegy, vagy egy napra elmegy vki (és hagy tejet).

De ha megnézed, az elején is azt írta mindenki, hogy ez így nem jó, amikor még szó se volt pasiról.

Persze magánügy, de akkor mi a kérdés?

2019. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!