Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babát megvisel ha 5...

9 hónapos babát megvisel ha 5 napig távol van az anyjától?

Figyelt kérdés
Meghívtak nyaralni, de a fiamat nem, és szeretnék menni, mert amúgy nem engedhetném meg magamnak kb sose. Anyukám vigyázna rá addig. Sajnos szopis baba, úgyhogy arra az időre legalább le kéne szoktatnom amíg távol leszek. Mennyire viselné meg, hogy lehetne könnyebbé tenni?

2019. aug. 10. 08:45
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
98%
A tápszeres babákat sem hagyják ott az anyukák.
2019. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
97%
Igazad van előző, csak itt még a 2 hét alatt elválasztás egy plusz trauma.
2019. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
98%

29es de, szexelhet és utazhat. De azért amikor a pasi azt mondja, hogy ne hozd a gyereked, akkor álljunk mar meg egy pillanatra és gondolkozzunk el egy kicsit, mit is akar a pasi igazán? Gyerek nelkül ismerte meg, gyerek nélkül akarja. Valószinü soha nem is akarja magával vinni a gyereket.

Az pedig megint egy plusz, hogy a szepa kellős közepen 2 napra sem hagyjuk masra a gyereket, nem hogy 5 napra ugy, hogy meg szopik is. 2 het alatt szepa alatt nem fogja tudni leválasztani és serülni fog a kettejük közti bizalom. Olvass utána a szeparácios szorongasnak es akkor okoskodj.

Megértelek kérdező, demost a gyereket kell magad elé helyezned, ha a pasi tenyleg téged akar, meg fogja érteni.

2019. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
98%

29

én is azt írtam, hogy nem az a baj, hogy pasizik


Nem is, hogy továbblép..


Hanem a pasi hozzáállása

2019. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
29%
Ha anyukának megfelel a pasi így is, szerintem továbbra is szíve joga.
2019. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
87%

Nem szeretek így elsőre ítéletet mondani, de az ilyen az nem anya.


Nincs egy éves gyereke, de már a másik pasival ismerkedik, akinek nem is kell a gyerek. Istenem.


Komolyan nem értem az ilyen nőket. Otthagyni egy anyatejes, szorongásos babát az új pasiért.

2019. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
98%

OK a gyerek idegen neki. Akkor itt az idő mégismerni. Valahol megértelek kérdező. Persze egyedülálló anyuka végre jön egy jó pasi. Pihennél is és lazítanál jó lenne úgy sze.elni is, hogy nincs ott a baba. Persze

De. Sajnos ez nagyon nem lesz ok a babának. Nem tudja mi az hogy idő csak hogy anya nincs. Természetesen szíved joga de rosszul fog elsülni. Akkor is azt mondanám ha férjed lenne a baba apukájával mennétek. Én a 15 hós mellől sem mennék. Mi visszük a nagyszülőket így tudunk pihizni is esetleg kettesben ebédelni stb

A másik dolog hogy a pasi nem gondolja komolyan. Ez tiszta sor. De nem ez volt a kérdés. Csak így szerintem nem éri meg bestresszelni a babát

2019. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
98%
2 éves, most jutottunk el együtt nyaralni. Mert vagy a foga vagy a hasa vagy mindig valami. Hozzateszem a férjemmel. Egy pasi miatt sőt senki miatt nem hagytam volna magára egy szopizos gyereket. Egyáltalán azt nem értem, hogy mi a fenéért teszed fel a kérdést, ha mindenki hülye aki nem ért ezzel egyet és te már eldöntötted? Igen sz. r lesz a gyereknek? És? Anyukát érdekli? Nem. Akkor mi a kérdés? 🤦‍♀️
2019. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
77%

Én leválasztanám a pasit.


Ha most elmész, azzal beárazza a pasi, mennyit ér neked a gyereked. Egy hét Ciprus utazás+szállás 120 ezer/fő. Tényleg? Ennyi? Ha igen, akkor menjél, add is örökbe.

2019. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
15%

Menjél nyugodtan. Nem minden anya választja a gyereket a pasi helyett.

Szerintem te ezt már eldöntötted, nem értem miért kérdezted meg.

2019. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!