Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babát megvisel ha 5...

9 hónapos babát megvisel ha 5 napig távol van az anyjától?

Figyelt kérdés
Meghívtak nyaralni, de a fiamat nem, és szeretnék menni, mert amúgy nem engedhetném meg magamnak kb sose. Anyukám vigyázna rá addig. Sajnos szopis baba, úgyhogy arra az időre legalább le kéne szoktatnom amíg távol leszek. Mennyire viselné meg, hogy lehetne könnyebbé tenni?

2019. aug. 10. 08:45
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
90%

Ha eldöntötted, h lef..o.s.od a szorongó/szopis gyereked, és inkabb pasizni mész, minek írtad ki a kerdést? Mert minden valaszadó gonosz, téged meg nem értő egyén, aki szerint nem kéne otthagynod a mamara a gyeteket egy farokért, aki nem fogad el gyerekkel.

Nem vagyok ősanya, sokszor bíztuk a nagyot a mamára, amikor vásároltunk, néha elmentünk nyaralni nélküle, de nem sz.sz.idején.

Én nem mennék, mert nekem a gyerekem lelki békeje fontosabb lenne, mint egy pé.n..i..sz a lábam közt valami menő helyen, de ez én vagyok, nekem fontos a gyerekem.

2019. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Meghívtak nyaralni, de a fiamat nem


Gratulálok az illetőnek, az ilyennel, ilyenhez és nem mennék.

2019. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos tápszeres fiúnk van. Még az apjával sem megyek el néhány óránál többre nélküle. És általában az sem szórakozás, hanem ügyintézés. Egyértelműen benne vagyunk a szepában, de szerencsére a nagyi aktív része az életének, így őt elfogadja. Sírás nélkül vele tudom hagyni.


De ne viccelj már, hogy napokra elmennél egy pasival egy szopis babától? Neked elmentek otthonról? A gyereked, a csomagod, örökre! Azt még megérteném, hogy elvinne vacsorázni gyerek nélkül. De nyaralni? Szó nem lehetne róla.


Hidd el mind anyák vagyunk és mind tudjuk milyen fáradt vagy, hiszen mind azok vagyunk. Csábító egy kis pihenés de mikor gyereket vállalatunk akkor ezt mind vállaltuk vele. A nehézségeket, a kialvatlanságot, a lemondásokat. Itt kezdődne, hogy jó anya válhasson belőled, hogy most félre teszed a saját vágyad és a gyerek érdekeit helyezed előtérbe. Nem kell majd mindig így tenned, nem kell örökre mindenről lemondanod. De ez az időszak most még erről szól. És ha ezt nem tudod elfogadni, akkor nyugodtan szembe is köpheted magad.

2019. aug. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyedül egy pici babával az ember nagyon magányos tud lenni, és ilyenkor végig sem gondolja normálisan a dolgokat, mert annyira vágyik rá, hogy valaki szeresse. De aki az elején nem fogadja el a babát, az, mégha össze is jön a kapcsolat, világ életében csak 1 gonosz mostoha lesz, aki leszarja majd a gyereket. Inkább egy olyan pasira lenne szükség, aki a babát is szeretni tudja. Még akkor is, ha vele nem lesz majd drága nyaralás. Sokkal jobban érzem magam a kerti medencében a babámmal és a párommal, mint bármilyen luxusnyaraláson a párommal,de a babám nélkül.
2019. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Elmentél végül nyaralni a baba nélkül?
2019. aug. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!