Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rakhatom a 4 hetes babam...

Rakhatom a 4 hetes babam hasra napkozben aludni? Ha nem tetszik neki, sir, hagyjam egy darabig? Nagyon hasfajos, gondoltam seigt neki, ha igy fekszik.

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja(és ezt jelzi sirással) én nem eröltetném.De ha sokat van hason előbb utóbb meg fogja szeretni,és mindig egy picivel tovább fogja birni.
2009. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem veszelyes hasonfekve hagyni?
2009. okt. 23. 18:10
 3/8 anonim válasza:
Ha nincs alatta nagy párna és hasonlók akkor nem. Nekem is hason aludtak sokáig a gyerekeim.
2009. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok baba csak így szeret aludni,tehát nem veszélyes.Nem tudom,milyen sűrűn szoptatod,de ha a két evés között nincs 2.5- 3 óra,akkor is hasfájósabb,mert az emésztőrendszerének nincs ideje feldolgozni a tejet.Tapasztalatom.
2009. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha pl.9kor szopizik,12kor kap legkozelebb.kerne elobb is,de probalom kihuzni megnyugtatassal,peluscserevel..stb.
2009. okt. 23. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan altasd hason, nagyon jót tesz a gerincének, az én kislányom mindig hason alszik és gyönyörűen kitámaszt már 2 hónapos kora óta. Éjszakára nem árt ha van jégzésfigyelő, én csak azzal merem hason hagyni, a bölcsőhalál kockázata miatt.
2009. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan alhat hason, de ha nem akar úgy lenni, én nem erőltetném. Pocaktornával meg segíthetsz a hasfájáson.
2009. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a hasfájásra a hason altatás volt a megoldás. Nem veszélye sha odafigyelsz, napközbennme is annyira, csak éjszaka légzésfigyelővel.
2009. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!