Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a lányommal...

Mit csináljak a lányommal hogy ne kiabáljon amikor telefonálok? Tiétek is ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Ma egy fontos ügyben telefonaltam a lányomtol alig lehetett érteni valamit.

Nem akarom egyedül hagyni a szobában mert akkor még sír

Amikor telefonálok semmi játék nem érdekli

10 hónapos


2019. aug. 15. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk is hasonló a helyzet. Ezekben az esetekben bekapcsolod valami mesét, vagy zenés videót.
2019. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Még 6 évesen is nehezen értik meg, hogy most nem velük foglalkozunk.
2019. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Én simán telefonálhattam mellette.El játszadozott, mászott, jött ment ennyi idősen.Le se izélte, hogy én mit csinálok:) Most 2 évesen meg kb semmit se lehet mellette csinálni, max ha alszik.Próbálj meg mellé ülve telefonálni, hátha az bejön.Egyik kezedbe a telefon, másikba valami játék.
2019. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Meg szoktam mondani, hogy sír a gyerek, később visszahívom.
2019. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
A 6 éves fiam és a 4 éves lányom szerintem telefonfóbiásak, ha az apjuk vagy én telefonálunk mellettük, az addig békésen eljátszó, elszöszmötölő gyerekeim hirtelen egymásnak esnek, a legbrutálabb verekedések, veszekedések ilyenkor zajlanak le közöttük. Hihetetlen, de amint megneszelik, hogy telefonálnánk, azonnal begőzölnek. Nem értem a jelenséget én sem. Rengeteget foglalkozunk Velük, nem nyomkodjuk a mobilunkat, amikor együtt vagyunk, mégis ez van. Szval nyugi, szokj hozzá, azt javaslom.
2019. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
11 honapja kb nem telefonaltam xd ami olyan fontos volt, akkor inteztem amikor mas vigyazott rajuk.
2019. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Erélyesen rászólok, hogy maradjon csendben, mert anya telefonál. Mikor nem hallgatott erre sem, csak azért is hisztizett, mehetett büntetésbe. De van amikor arra az 5 percre a szobában hagyom, ha sír, hát sír, de azért olyat nem játszunk hogy telefonálni sem lehet nyugton. Ki fogja bírni azt a néhány percet.
2019. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Tedd jarokaba es menj tavolabb. Kibir par percet.
2019. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen ezt csinálja ,17 honapos és kéri vísít tépi ki a kezünkböl mert néha ő is szokot telefonálni ,vagy a nagyival ,apukájával video chatelni, így mikor telefonalunk ő is akar .Azt vettem észre,hogy nem szabad ülve telefonálni látja ,hogy magasan van nem érdekli játszik tóvább.
2019. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Fuvarszervezo vagyok, 3 lánnyal, 10 hónapos korukban már dolgoztam.

Semmi nem történt a lelkukkel, ha telefonálni arrébb mentem, mert mindig ezt csináltak ok is.

3 évesen jött az, pont akkor jut eszébe mikor telefonálok stb.

Jó a kapcsolatunk, nem lett bajuk belőle, hogy ügyet intéztem otthonról.

Nyugodtan tedd járóka a játékkal, figyelem felhívás az egész.

2019. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!