Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj az hogy a 2 éves...

Miért baj az hogy a 2 éves lányommal alszok?

Figyelt kérdés
Már baba kora óta. Megszoktam hogy mellettem van. Miért baj ez? Anyukám mindig azt mondja hogy aludjunk már külön.
2018. nov. 10. 22:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem baj, és anyukád honnan tudja hogy nálatok ki hol alszik? Nálunk ez magánügy.
2018. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem baj, ha nektek ez így jó. Mi is együtt alszunk a gyerekkel, fél egyedül a sötétben. Nagy sírások után biztos megszokná, hogy egyedül kell aludni, de bűntudatom lenne, hogy ott van egyedül a szobájában szorongva, én meg a másikban. Egyszer csak megérik majd rá hogy külön aludjon. Mondjuk én is ilyen félős voltam kicsiként, sőt manapság se szeretek egyedül aludni és tesómmal sokáig átjártunk egymás szobájába hogy együtt aludjunk :D Nem lesz semmi baja. Régen mikor az emberek kis házakban éltek sok gyerekkel akkor mindenki együtt aludt egymás hegyén-hátán, manapság van az, hogy rakd már 1 évesen külön szobába mert különben jaj kitudja mi lesz.
2018. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

1. Mert a férjednek (ha van) hiányozhatsz.

2. Meg kell tanulnia a gyereknek egyedül aludni. Mit csinálsz majd, ha esetleg testvére lesz? Vagy ha programod van este?

3. Neked nincs szükséged annyi alvásra, mint neki. A túl sok alvás egészségtelen.

2018. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Miért számít más véleménye? Úgy csinálod ahogy nektrk jó. Én nem vagyok a híve de sokszor a nagylányom mellett kötök ki. Baba kora óta nagyon rossz alvó. Annyi hogy nem jöhet a mi ágyunkba inkább én megyek hozzá. Mert így a férjem legalább tud aludni..én baromira nem :) de minek szívjunk ketten. Elfogadtam h ez egy átmeneti helyzet (jó ideje tart...) és félek mi lesz ha a kistesó is társaságot akar majd éjjelre de egyelőre nem akar....nektek is max akkor lesz gáz ha tesót akartok. De beleszólása akkor sincs senkinek
2018. nov. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Mert a férjeddel kéne.
2018. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%

18 éves vagyok és a mai napig odabújok anya mellé, de még nagyim mellé is. :)


18/fiú

2018. nov. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

6. Megválaszolta :D

Kicsit pszichésen egészségtelen.

Habár manapsàg a szülőkről 30 évesen sem szakadnak le sokan

2018. nov. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
A mienk 3,5 éves, velünk alszik. Ja, igen, a férjem is, nem értem, miért automatikus egyeseknek, hogy ha a gyerek ott van, akkor a férj külön... és amúgy nemsokára születik testvére, ezt se értem, mégis miért lenne probléma, ő is velünk alszik, csak babaöbölben az én oldalamon. És nem, nem alszunk annyit, mint a gyerek, este bemegyünk vele a hálóba, lefektetjük, max 10 perc és elalszik, majd kimegyünk még a nappaliba a férjemmel, ahol van még 2-3 óránk bármire. Kicsit viccesek ezek az ellenérvek :D
2018. nov. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Lehet most még nem baj,de kesőbb az lesz!Ez nem normális,hiába jó velük aludni!A férjed nem hiszem,hogy örül neki.Továbbá ne felejtsd el hogy te feleség is vagy ,nem "csak"anya.Az intimitás nem rossz dolog!
2018. nov. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

Én is együtt aludtam a legnagyobbal, csakhogy született viszonylag gyorsan 2 tesoka.

Mikor középsö is rájött,hogy ezt lehet igy csinálni szenvedés lett.37 hetes terhesen lemászni a gyerekekhez matracra ráadásul a középsö rugdos,nem volt élmény.


Végül pszchilogus segítségevel felmértük,hogy szorongás vagy rátanult szokás a nagynál.

Segítségével megoldódott de nem kivánom senlinek ezt a fél évet.


Könnyebb lett volna ha baba korában nem engedek neki

2018. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!