Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Higy kell egy etetest elhagyni?

Higy kell egy etetest elhagyni?

Figyelt kérdés
Kisfiunk 1 honapos, 3540 gramm,tapszeres. Eddig napi 8x kapott enni, most szerettuk volna elhagyni az egyik etetest, mert ugy vettuk eszre, higy az ejfelinek semmi ertelme, nem ehes, alig eszik vmennyit azt is kb felalomban. Ha nem keltjuk fel siman alszik tovabb. Igy viszont nem tudom mikor keltsem legkozelebb, vagy esetleg hagyjam amikor o kel akkor etessem? 9kor eszik egyebkent utana eddig ejfel volt aztan 3,6... ha hagyom felkelni magatol ha ehes nem fog nagyon felborulni az etetesek idopontja? Olyan kiegyensulyozott igy, hogy fix napi rutin van. Kicsit gondban vagyok ezzel.

2019. aug. 19. 05:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Öö??

Csecsemőt nem keltünk, csak ha beteg, sárga, alacsony súlyú, aluszékony.

A napirendet pedig a gyereket figyelve kellene kialakítani, nem ráhúzni egy fixet.

2019. aug. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyet értek az elsővel. Ne keltsd fel éjszaka, de nappal sem igazán fontos. Én is csak akkor keltettem nappal ha már nagyon estébe húzódott a délutáni alvása.1 hónapos babának még nem kell percre pontos napirend, csak jó ha kialakult egy olyan pl. hogy eszik-játszik-alszik.
2019. aug. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kelted 3 óránként? Jó a súlya, azt mondod aludna tovább, szóval nem is éhes... Ne keltsd 3 óránként, majd ő ébred,ha éhes.
2019. aug. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a búbánatért kelted? Majd ha éhes, felkel.
2019. aug. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felkelteni, főleg ha nem is éhes. Akkor adj neki ha éhes.
2019. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat korababa es a korhazban azt mondtak 4 kiloig keltsem...
2019. aug. 19. 08:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Nah


Úgy kell, hogy nem kelted fel 😉


Amikor kel magától akkor adsz neki

2019. aug. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Bár nem írod anyatejes-e



Nekem igen.

10 hósan is evett 8-szor

2019. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8as: első mondatban írta, hogy tápszeres.
2019. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben kikérném a gyerekorvos véleményét, a kórházban csak nem mondanak butaságot, csak úgy ne írd felül amit tanácsoltak
2019. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!