Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet, hogy nem szeretem a...

Létezhet, hogy nem szeretem a babám?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos babám, aki nagyon aranyos, kedves baba. Alapvetően jó baba is, éjjel alszik, szépen eszik, jó az étvágya, érdeklődő, figyelmes, nem üvöltős.

De nekem mostanában nincs hozzá türelmem és nem bírom néha elviselni.

Persze szépen ellátom, főzök neki, etetem itatom, ápolom, öltöztetem, napközben medencézünk stb.. De én nem bírom, mikor néha nyűglődik és nem tudom hogy mondjam "nyávog" ok nélkül, legszívesebben világgá mennék. Nincs kedvem vele játszani sem.

Megőrülök, aranyos kedves, de sokszor mikor alszik és hallom hogy ébredezik akkor el akarok tűnni..

A férjem sokat segít, sokat van a babával már amennyit a munkája engedi, ő nem érti hogy hogy érezhetek így, neki mindig öröm amit vele tölthet.

De én nem tudok így érezni. Sokszor mikor ébred és hallom a hangját az jut eszembe, hogy örökké itt lesz, ez nem egy kölcsön gyerek, hanem minden nap itt lesz és nekem kell hozzá odamennem...

Persze közben sajnálom hogy ilyen vagyok vele, jobbat érdemelne, nem akarok ilyen lenni vele, de nem tehetek róla ha agyamra megy.


2019. aug. 19. 22:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem szereted, csak nem bírod a monotóniát. Gondold végig, hogy mit tenne boldoggá? Ha eljárnál heti pár alkalommal sportolni? Ha elolvashatnál egy könyvet nyugiban? Ha visszamennél részmunkaidőben dolgozni. Nem kell 3 évre megszűnnöd felnőtt nőnek lenni saját igényekkel. Gondold végig, hogy mi hiányzik és szervezd meg magadnak.
2019. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
67%
Biztosan szereted! Ez a valóság szerintem sok anyanak aki kozel nulla segitseggel es tarsasaggal van itthon reggeltol késő dunig. Nekem nagyon hianyzik a felnott tarsasag es barmi szellemi kihivas. De csak ket evesen adom bolcsibe elobb nem szeretném. Nem mindenki bír 3 evet otthon lenni 4 fal között de ettol nem vahyunk rossz anyák! Én csak azt nem ertem ha egy ferfi nem tud mit kezdeni egy par honap9s babaval az oké de nőben is letezio ilyen h 24 oran keresztül nem bír 'csorgot razni'!
2019. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Szegény gyerek! :(( Ha olyan jo baba,vajon miért nincs hozzá türelmed?🤔
2019. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanezt ereztem. Annyira idegesitett a kisbaba korszak, azt hittem megorulok az unalomtol, a nyavogasatol, mindentol. Attol meg szereted, csak besokalltal, ami ertheto. Es ahogy vki irta, nem birod a monotonitast. A legtobben igy vannak vele. Altalaban minel jobban hangoztatja valaki, hogy o mennnnnyyire szereti a baba korszakot, annal biztosabb lehetsz benne, hogy titokban ugyanugy erez, mint te:D
2019. aug. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Most tegnap óta jobb, visszatért a türelmem és már nem idegesít.

Se tegnap, se ma.

2019. aug. 22. 10:14
 26/26 anonim ***** válasza:

jaj én nagyon sajnállak kérdező..:S az a baj, hogy mindenki osztogatja itt a másikat , nincs az emberekben empátia.

Ez mint írod neked is szörnyű, és nem mindenki született tökéletes anyának.

Régen is éreztek így a nők, valószínű akkoriban még be is vallották, vagy nem.

És az a baj ám, hogy a nagy okosok kioktatnak, hogy te akartál gyereket, akkor most szeresd stb stb..de ez nem így működik.

Abból is lehet rossz anya aki mindig gyerekre vágyott és abból is lehet jó anya aki soha nem vágyott rá.

Ezt senki nem tudhatja előre.

Mindenesetre fordult szakemberhez.

Majd csiszolódik a kapcsolatoztok.

És amennyire lehet , ne a baba körül forogjon a világ.

Lásd el nyilván, de próbálj meg magadnak is időt szánni, amennyiben ez lehetséges.

Kitartás!

2019. okt. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!